Prodej, Pozemky pro bydlení, 838 m² - Máslovice

Máslovice | 836 m²

ID 00168
Kontakt
6 536 400 Kč
včetně DPH, včetně poplatků, včetně provize, včetně právního servisu

Dobrý den, v rámci All inclusive servisu si vám dovolujeme nabídnout ke koupi 7 z původních 8 stavebních pozemků v malebné obci Máslovice, na kterých je možné vystavět vlastní dostupné bydlení.

Podrobnější informace na webových stránkách projektu www.vilapark-maslovice.cz

Jedná se o kompletně zasíťované pozemky (elektřina, plyn, optický kabel, voda) o výměře od 838 m2. Pozemky jsou tak připraveny na výstavbu rodinných domů. Ve spolupráci se stavební firmou máme připraveny čtyři modelové návrhy domů na klíč, jejichž podobu je možné upravit dle svých potřeb a představ. S

Pakliže nejste zastánci satelitních městeček – je toto místo jako stvořené právě pro vás. Obec Máslovice se nachází na kopci nad Vltavou severně od Prahy a má dlouholetou tradici. Pohodlné spojení s Prahou je samozřejmé autem, ale také příměstským autobusem (30 minut z Kobylis), dále pak vlakem s využitím vltavského přívozu. Nejbližšími většími městy jsou Klecany, Odolena Voda a Libčice nad Vltavou.
Místo ocení především milovníci zdravého životního stylu a přírody, neboť obec Máslovice je součástí přírodního parku Dolní Povltaví, z poloviny je tvořena lesy a skalnatými stráněmi. Velmi oblíbená je cyklostezka vedoucí kolem Vltavy až do pražských Holešovic. Také se jedná o vinařskou obec, která má právo pořádat vinobraní.
V rámci občanské vybavenosti nabízí obec svým obyvatelům mateřskou školu, muzeum, knihovnu, hospodu se společenským sálem a výzkumný ústav včelařský. Obec se zapojuje také do kulturních a společenských aktivit, jako např. Máslovické posvícení a vinobraní, Máslovické dýňování, závody na plavidlech, ping-pongový turnaj, vesnická zabijačka a masopust apod.

Hledáte-li vhodné místo pro sebe a svou rodinu, mohu vám koupi pozemku v této lokalitě vřele doporučit. Rád vám zodpovím případné dotazy, stejně tak vás rád přivítám na nezávazné prohlídce. Nákup této nemovitosti lze financovat hypotečním úvěrem, s jehož vyřízením a zajištěním exkluzivních podmínek vám také rád pomohu. V případě více vážných zájemců o tuto nemovitost může dojít k jednání o ceně.

Soubory ke stažení:

Koza maslovice v6 Full HD
KategoriePozemky pro bydlení
LokalitaMáslovice
OkresPraha-východ
Plocha pozemku836 m²
Poloha objektuSamostatný
ZástavbaObytná

Lokalita

Máslovice
Máte zájem o tuto nemovitost?
Kontaktujte makléře