Naše služby

První setkání - Váš exklusivní makléř

Dobrý den vážení klienti a obchodní přátelé, naše spolupráce vždy začíná nezávaznou prohlídkou Vaší nemovitosti, která je samozřejmě zdarma. Při prohlídce Vám pomůžeme se stanovením prodejní ceny, osvětlíme postup prodeje a navrhneme nejvhodnější strategii tak, abychom získali za nemovitost.. více »

Pronájmy zdarma

Nabízíme kompletní servis spojený s pronájmem Vašich nemovitostí zdarma více »

Realitní vyjednavač

Dobrý den, realitní vyjednavač je speciální služba, nabízená našim klientům, kteří si vyhlédli svoji vysněnou nemovitost u soukromého prodejce nebo u konkurenční realitní kanceláře a mají pocit, že její cena je příliš vysoká. Pro tento případ jsme kdykoliv připraveni vymyslet obchodní plán nákupu.. více »

Home staging

Home Staging je umění přípravy nemovitosti k prodeji nebo pronájmu a její profesionální prezentace na realitním trhu. Jedná se o unikátní službu, která se za poslední roky stala ve světě samozřejmostí. Cílem je zvýšení atraktivnosti Vaší nemovitosti a urychlení jejího prodeje za nejvyšší možnou.. více »

Profesionální realitní fotograf

Vzhledem k tomu, že až  osmdesát pět procent kupujících uvidí svou novou nemovitost prvně na fotografii, kladli jsme na výběr fotografa mimořádný důraz. Po důkladné přípravě nemovitosti v  rámci Home Stagingu, přichází na řadu profesionální fotograf  David Žemlička, jehož si fotografování získalo.. více »

Inzerce na realitních serverech

Po vyfotografování Vaší nemovitosti profesionálním fotografem přichází na řadu inzerce. Vzhledem k tomu, že v dnešní době až osmdesát pět procent zájemců vyhledává své bydlení na realitních portálech, vkládáme Vaši nemovitost obvykle do dvou dnů na všechny partnerské inzertní portály. Inzeráty.. více »

Průkazy PENB

Dle novely zákona o hospodaření s energií (č. 406/2000 Sb.) s platností od 1.7.2013, musí každý, kdo má zájem prodat nebo pronajmout svou nemovitost, předložit již při prezentaci a následně při prohlídce průkaz energetické náročnosti budovy. Úpravou zákona 406/2000 Sb. o hospodaření energií se od.. více »

Financování nemovitostí - hypoteční servis

Kompletní servis v rámci financování a zajištění realitní hypotéky získávají klienti Stereo-reality zcela zdarma. Co se finančního servisu týká, rozhodli jsme se spojit naše síly se společností 4fin. Firma, která se zabývá profesionálním majetkovým poradenstvím, jejíž unikátnost spočívá v.. více »

Právní a realitní servis

Klíčovou složkou All INCLUSIVE servisu je bezpečné právní zaštítění všech převodů a pronájmů nemovitostí. Za tímto účelem Stereo-reality navázala úzkou spolupráci s renomovanou Advokátní kanceláří Fojt.Kocour.Dočekal.. Tato advokátní kancelář zajišťuje pro Stereo-reality nejen přípravu veškerých.. více »

Převod energií

V rámci našich ALL INCLUSIVE služeb Vám zdarma zařídíme převod  veškerých energií na nového majitele, čímž ušetříme Váš drahocenný  čas. Pokud máte zájem o další informace nebo nezávaznou schůzku, volejte na tel.č. 602 255 514. více »

Daňové přiznání

Po úspěšném prodeji Vaší nemovitosti, zapsání vkladu do katastru nemovitostí a předložení zápisu o vkladu na nového majitele uschovateli peněžních prostředků, je na Váš účet vyplacena cena za Vaši nemovitost. Dne 15. Září 2020 podepsal prezident a ve Sbírce zákonů vyšel pod číslem 386/2020 Sb... více »

Doplňkové služby

Znalecký posudek,  v případě jeho potřeby například dědického řízení,  Vám zajistíme zdarma. Díky silnému finančnímu zázemí zajišťujeme vyplacení  exekucí a výkup nemovitostí za maximální možnou cenu. Pro celkovou komplexnost našeho servisu nabízíme našim klientům také služby prověřených smluvních.. více »

Stereo reality
Stereo reality
Rumunská 18/22
120 00
Praha 2, Vinohrady