Financování nemovitostí, hypoteční servis

Kompletní servis v rámci financování a zajištění realitní hypotéky získávají klienti Stereo-reality zcela zdarma.

​​ V případě, že se ke koupi Vaší vysněné nemovitosti rozhodnete využít financování formou hypotéčního úvěru, je Vám plně k dispozici náš hypoteční a úvěrový konzultant Petr Chytil, který je pro Vás vždy připraven kompletně zajistit veškerý administrativní servis. Především však díky individuálnímu přístupu ke každému klientovi, dokáže na základě nabídek všech bank a stavebních spořitelen registrovaných na Českém trhu, docílit těch nejzajímavějších hypotečních podmínek tak, aby vybraný hypoteční úvěr odpovídal přesně Vašim představám, požadavkům a aktuální životní situaci.


Petr Chytil se věnuje hypotečním úvěrům již od roku 2009. Od této doby má úspěšně složené véškeré zkoušky jednotlivých bankovních domů, včetně té nejdůležitější - zkoušky České Národní Banky. Od roku 2009 má za sebou desítky uzavřených hypotečních úvěrů a profesionální práce pro klienty se stala jeho posláním. Velké množství absolvovaných školení, veškeré potřebné licence a stálá spolupráce s bankami, zajišťuje více informací a pro naše klienty nejzajímavější podmínky nejen úrokových sazeb, ale i dalších benefitů (běžné účty zdarma, mimořádné splátky, odhady zdarma, prominutí poplatků, a mnoho dalšího).

Vzhledem k tomu, že financování bydlení je jeden z nevětších závazků, které za život realizujeme, je pro nás velmi důležité vědět, že výsledkem našich služeb je spokojený klient, který získá nejlepší možné podmínky financování, a že po celou dobu čerpání je pravidelně prověřováno, jak jím vybraný hypoteční úvěr pracuje.

Kompletní servis v rámci financování získávají klienti Stereo-reality zcela zdarma.

Pokud máte zájem o další informace nebo nezávaznou schůzku, volejte na tel.č. 602 255 514.

Stereo reality
Stereo reality
Rumunská 18/22
120 00
Praha 2, Vinohrady