Home staging

Home Staging je umění přípravy nemovitosti k prodeji nebo pronájmu a její profesionální prezentace na realitním trhu. Jedná se o unikátní službu, která se za poslední roky stala ve světě samozřejmostí. Cílem je zvýšení atraktivnosti Vaší nemovitosti a urychlení jejího prodeje za nejvyšší možnou cenu. Stereo reality byla v české republice první realitní společností, která tuto službu začala nabízet svým klientům zcela zdarma. Od svého standardu neustupujeme, proto je pro nás samozřejmostí, poskytovat našim klientům tuto službu zdarma i nadále, společně s profesionálním fotografem.

Výsledkem profesionálně připravené a prezentované nemovitosti je zvýšení její atraktivnosti a vysoký počet zájemců o prohlídku - protože zájemce, hledající svou vysněnou nemovitost, se při probírání velkého množství inzerce rozhoduje na základě emocí, které k němu dokážeme převést právě díky krásným a profesionálním fotografiím. To vede k rychlejšímu prodeji za nejlepší možnou cenu. Průměrně se cena nemovitosti navyšuje až o 10% oproti konkurenčním nabídkám bez využití home stagingu.

Co to pro Vás znamená v praxi, pokud se rozhodnete svěřit prodej Vaší nemovitosti Stereo reality? Po domluvě s Vaším makléřem, který bude zajišťovat celou obchodní transakci, navštíví Vaši nemovitost home stager s profesionálním fotografem. Tento tým zajistí přípravu Vaší nemovitosti včetně využití vlastních interiérových designových doplňků a  dekorací. Vše profesionálně nafotí a vypracují 3D vizualizaci vaší nemovitosti, a v případě vzájemné domluvy zajistí i natočení profesionální video prohlídky.

 

Pokud máte zájem o další informace nebo nezávaznou schůzku, volejte na tel.č. 602 255 514.

Stereo reality
Stereo reality
Rumunská 18/22
120 00
Praha 2, Vinohrady