Vanguard

Před mnoha lety v pražských Modřanech fungovala jedna velmi významná fabrika na výrobu leteckých přístrojů. Budova Microna po ukončení továrny následně sloužila jako kancelářská budova, ovšem její zvrat přišel v lednu roku 2013. Byla prodána developerské společnosti PSN. Ta přišla s rozhodnutím, že z této komerční budovy vytvoří jeden z nejluxusnějších rezidenčních objektů v České republice. I přes různé komplikace, které projekt doprovázely, je nyní budova v rukou stavebníků.

Vanguard se prezentuje jako projekt, který svým klientům nabízí netradiční loftové bydlení s kombinací moderního designu a originálních zakomponovaných prvků. Tento jedenáctipodlažní dům nabízí 148 loftových bytů ve velikostech od 34,8 m2 do 287,7 m2. Jeho dominantou se má stát vysokonosný autovýtah pro bytové jednotky od 4. NP, čímž se tak stane první budovou s tímto prvkem v celé střední Evropě. Jak se Vám líbí možnost parkovat svůj vůz přímo vedle svého obývacího pokoje? Ať už si na otázku odpovíte jakkoli, každopádně se jedná o velmi specifický prvek, který na sebe přitahuje výraznou pozornost - nehledě na další benefity, kterými se tento projekt vyjímá. 

Samotné bydlení nabízí specifické interiéry, které jsou zajímavé svým příběhem k dobovému industriálnímu stylu. Hlavními interiérovými prvky těchto loftů jsou velká prosklená okna, která dodávají každé bytové jednotce plno světla po celý den a krásné výhledy do okolí a řeku Vltavu. Vše je podtrženo surovými materiály, jako jsou kov a beton, které zdůrazní původní kouzlo samotné stavby. Vysoké stropy poskytují nepřeberné množství variant, jak si s každou bytovou jednotkou vyhrát dle svých představ. Komu by se takové bydlení nelíbilo, viďte?

Stereo reality
Stereo reality
Rumunská 18/22
120 00
Praha 2, Vinohrady