Vícegenerační dům s bazénem v Dolních Břežanech

Vícegenerační dům s bazénem v Dolních Břežanech

Описание предложения

Dobrý den, v rámci All inclusive servisu, si Vám dovolujeme nabídnout ke koupi vícegenerační dům v Dolních Břežanech, jehož užitná plocha je 300 m2.
V domě jsou 3 bytové jednotky. Hořejší o rozloze 130 m2 má samostatný vstup, je mezonetová a dispozičně řešená jako 3kk. Před 3 lety prošla tato jednotka celkovou rekonstrukcí a nyní zde najdete obývací pokoj propojený s moderním kuchyňským koutem, kde je plně vybavená kuchyňská linka. Z prostorné předsíně je vstup do ložnice, nyní je využívána jako šatna, do koupelny se sprchovým koutem a WC. Je zde i technická místnost na pračku a sušičku. Z této předsíně, vede schodiště do půdních prostor, kde se počítá s využitím prostoru jako další ložnice či dětského pokoje. Celá bytová jednotka je zařízena v moderním stylu, kde byly použity jak kvalitní materiály, tak i příjemné barevné tóny.
Druhá bytová jednotka se samostatným vstupem je řešena také jako 3kk o rozloze 103 m2 a její součástí je prostorný obývací pokoj s jídelní částí, na kterou navazuje plně vybavená moderní kuchyň a 2 ložnice. Koupelna je se sprchovým koutem a WC. Z této jednotky vede schodiště do suterénu, kde se nachází další bytová jednotka a technická místnost. Také tento byt prošel citlivou přestavbou.
Třetí, suterénní bytovou jednotku o dispozici 1+ 1, tvoří prostorný pokoj, využívaný jako ložnice a obývací pokoj v jednom, kuchyň s jídelním stolem a koupelna se sprchovým koutem a WC. Odsud je také vstup do technické místnosti. Tato jednotka sloužila dlouhodobě k pronájmu.
Vytápění domu je možno 2 způsoby. Je zde kotel na dřevo i na elektriku. Na ohřev vody slouží 2 bojlery. Dům je napojen na veřejnou tlakovou kanalizaci i vodovod, užitkovou vodu však lze používat ze studny, která je na pozemku. Jsou zde 2 krytá parkovací stání a další možnost parkování je v zahradě. Na pozemku o rozloze 458 m2 najdete příjemné posezení v pergole s krbem a v případě aktivního odpočinku, můžete využít bazén o rozměrech 3x6m. Hlavní část pečlivě udržované zahrady se nachází za domem, tedy v klidné zóně.
Lokalita Dolních Břežan je velmi vyhledávaná pro její občanskou vybavenost. Najdete zde, školu, školku, soukromou školku i školu Da Vinci, krásné náměstí s obchody, kavárnou, cukrárnou, restauracemi, ale také nově rozšířenou polikliniku. Na náměstí navazuje dětské hřiště a park a o kousek dál je i skatepark. V Dolních Břežanech se také nachází dopravní uzel příměstských linek autobusů, takže pokud zvolíte jízdu veřejnou dopravou, budete příjemně překvapeni četností spojů. Při jízdě autem, můžete zvolit více možností tras přímo do centra či se napojit na pražský okruh. Nudit se zde nebudou milovníci přírody, kteří mají výběr z cyklotras, které jsou téměř na každém rohu či se můžete jen nekonečně procházet po okolí.
Neváhejte kontaktovat makléřku této nemovitosti, která Vás s ochotou přivítá na nezávislé prohlídce.

Информация о предложениях

Расположение
РайонеPraha-západ
ГородDolní Břežany
улицаMezi Křižovatkami
č. domovní / č. orientačníскрыто
Информация о предложении
Номер заказа0238
Дата19.06.2021
Площадь объектаотдельный
Тип объектакирпичный
Размещение объектацентр населенного пункта
Макет5 a více pokojů
ОборудованиеAno
застроенная площадь m2103
Полезная площадь m2300
Площадь участка m2345
Количество этажей объекта2
Количество парковочных мест3
Площадь бассейна m218
Počet bazénů1
Прочееограда
Стройкачастный дом
количество квартир3
Примечание дом
КатегорияДома и виллы
Тип домачастные
Тип домаэтажный
условие домочень хорошее
ВодаВода – источник на весь объект, Вода – дистанционный водопровод
Отходыканализация
Průkaz energetické náročnosti budovy
Класс энергопотребленияG - Чрезвычайно не экономный
Сертификат энергетической эффективности составлен в соответствии с78/2013 Sb.
Меню расположено на улице Mezi Křižovatkami. Пожалуйста, свяжитесь с брокером, чтобы указать адрес.

Máte zájem o tuto nemovitost?

Kontaktujte přímo makléře, který ji má na starost.

Форма обратной связи

*
*
fullname: fname: