ЗАРЕЗЕРВИРОВАНО Moderní a útulný byt v Nupakách

Moderní a útulný byt v Nupakách, ЗАРЕЗЕРВИРОВАНО

Описание предложения

Dobrý den, v rámci All inclusive servisu si Vám dovolujeme nabídnout ke koupi velmi útulný a prakticky řešený byt 2+1 o rozloze 51,5 m2, který se nachází ve vyhledávané lokalitě obce Nupaky, ležící 5km jihovýchodně od hranice Hlavního města Prahy a zároveň také 4 kilometry západně od města Říčany.
Byt je dispozičně řešený jako 2+1, kdy je zde útulný obývací pokoj (14m2), prostorná kuchyně s jídelní částí (12m2), která je vybavena všemi moderními spotřebiči, neprůchozí ložnice (10m2), koupelna s vanou (3m2), samostatné WC a šatna s technickou místností (4,5 m2). Vytápění a ohřev vody zajišťuje plynový kotel, umístěný v kuchyni. Velkou výhodou jsou úložné prostory tohoto bytu, které jsou formou půdního prostoru o velikosti (16m2), do kterého je vstup po vyklápěcích schodech z kuchyně, tyto prostory jsou nad rámec plošné výměry bytu. K bytu dále přísluší sklepní kóje (1,5m2) a parkovací stání před domem.
Tato nemovitost se nachází ve 3 NP menšího třípatrového domu z roku 2009 s 11 bytovými jednotkami, který je velmi pěkně udržovaný. V přízemí domu je společná kolárna a prostor se sklepními kójemi. Přes ulici je možnost využít parkování například pro návštěvy.
Dále jistě oceníte opravdu velmi nízké režijní náklady na provoz tohoto bytu.
Zálohy na FO činí měsíčně cca 750 Kč, na služby 1.000 Kč, na provoz 550 Kč, celkem 2.300 Kč/2 osoby.
PENB domu je energetická třída C.
Tato lokalita je vhodná především pro mladou aktivní rodinu. V přímé dostupnosti jsou k dispozici cyklostezky, lesní dětské hřiště Třešňovka odkud se dá příjemnou procházkou dojít až k biotopu do Lipan, pro opravdové milovníky přírody až do Uhříněvsi. Pro nadšence adrenalinových disciplín je zde volně přístupné pumptrackové hřiště. Obec Nupaky je vybavena mateřskou školkou, restauracemi a obchodem. Ostatní občanská vybavenost je v sousedních Čestlicích. Jihozápadním sousedství obce probíhá dálnice D1, je odsud výborná dostupnost do Prahy jak autem, tak autobusem na metro C s dojezdem několika minut.
Vzhledem k tomu, že nákup nemovitosti lze financovat hypotečním úvěrem, je součástí ceny konzultace s finančním poradcem a následně možnost získání hypotečního úvěru s exkluzivními podmínkami.
V případě více vážných zájemců o tuto nemovitost, může dojít k jednání o ceně. Byt vřele doporučujeme a zároveň preferujeme rychlé a korektní jednání. Pokud Vás nabídka zaujala, neváhejte pro bližší informace kontaktovat makléřku této nemovitosti, ráda Vás přivítá na nezávazné prohlídce.

Информация о предложениях

Расположение
РайонPraha-východ
ГородNupaky
улицаLuční
č. domovní / č. orientační331
Информация о предложении
Typ smlouvyПродажа
Номер заказа0409
Дата08.01.2022
Доступно с 31.07.2022
Тип объектакирпичный
Размещение объектатихая часть населенного пункта
ОборудованиеČástečně
Полезная площадь m251
Количество этажей объекта3
Общая площадь m251
Стройкапрочее
год сдачи2009
дата переезда31.07.2022
Примечание квартира
КатегорияКвартиры
Количество этажей в доме3
Планировка квартиры2+1
Собственностьчастная
условие квартираочень хорошее
Отходыканализация
Průkaz energetické náročnosti budovy
Класс энергопотребленияZs.energy.efficiency.rating.C (příloha)
Сертификат энергетической эффективности составлен в соответствии с264/2020 Sb.

Máte zájem o tuto nemovitost?

Kontaktujte přímo makléře, který ji má na starost.

Форма обратной связи

*
*
phone: lname: fullname: