Byt 2kk s lukrativní adresou v centru Prahy - Malá Strana

Byt 2kk s lukrativní adresou v centru Prahy - Malá Strana

Описание предложения

V rámci All inclusive servisu si vám dovolujeme nabídnout ke koupi zrekonstruovaný byt 2kk v samotném centru Prahy, na Malé Straně. Bytová jednotka v osobním vlastnictví, o rozloze 36,9 m2, se nachází v přízemí pětipatrového činžovního domu na lukrativní adrese v Mělnické ulici, přímo pod Petřínem. Dispoziční řešení bytu nabízí samostatnou místnost s kuchyní, jídelním koutek a vybudovaným dřevěným patrem pro spaní. Dále druhý samostatný pokoj s obývacím prostorem, koupelnu s vanou a WC. Okna jsou směrována do klidného vnitrobloku, který je možné využívat k venkovnímu posezení se šálkem kávy nebo sklenkou dobrého vína. K bytu náleží zrekonstruovaný, prostorný zděný sklep, nacházející se přímo vedle bytu. Činžovní dům s historií je stylový a zrekonstruovaný - vstup do domu je přes čipový systém, který umožňuje průchod pouze obyvatelům domu.
Jedná se o velmi žádanou lokalitu v srdci metropole, s výbornou dopravní dostupností - nedaleko Petřína, Újezdu, Kampy, Vltavy, pražské Náplavky a Smíchova. Díky výhodné poloze této nemovitosti je v okolí dostatek zeleně a přírody – park pod Petřínem a Kinského zahrada.
Nemovitost je jistě výbornou investiční příležitostí, stejně tak skvělou volbou bydlení pro milovníky městského životního stylu, ke kterému bez pochyb patří nespočet možností kulturního a sportovního vyžití, kavárny a restaurace, noční život, obchody a nekonečné toulky zákoutími staré Prahy.
Koupi tohoto bytu mohu vřele doporučit. Rád vám zodpovím případné dotazy a také Vás rád přivítám na nezávazné prohlídce bytu. Nákup nemovitosti lze financovat hypotečním úvěrem, proto vám také rád pomohu s jeho vyřízením vč. exkluzivních podmínek. V případě více vážných zájemců o tuto nemovitost, může dojít k jednání o ceně.

Информация о предложениях

Расположение
Pražský obvodПрага 5
Часть городаMalá Strana
улицаMělnická
č. domovní / č. orientačníскрыто
Информация о предложении
Typ smlouvyПродажа
Номер заказа0008
Дата04.01.2022
Доступно с 01.12.2021
Тип объектакирпичный
Размещение объектацентр населенного пункта
ОборудованиеAno
Полезная площадь m237
Количество этажей объекта5
Общая площадь m237
Стройкапрочее
дата переезда01.12.2021
Примечание квартира
КатегорияКвартиры
Количество этажей в доме1
Планировка квартиры2+кухонный уголок
Собственностьчастная
условие квартираочень хорошее
Отходыканализация
Газгазопровод
Průkaz energetické náročnosti budovy
Класс энергопотребленияZs.energy.efficiency.rating.D
Сертификат энергетической эффективности составлен в соответствии с264/2020 Sb.
Меню расположено на улице Mělnická. Пожалуйста, свяжитесь с брокером, чтобы указать адрес.

Máte zájem o tuto nemovitost?

Kontaktujte přímo makléře, který ji má na starost.

Форма обратной связи

*
*
lname: fname: