První ALL INCLUSIVE realitní kancelář v Praze

Výrobně – obchodní objekt s parkovištěm 19 000 / měsíc měsíční služby dle skutečných ná...
  • Typ nemovitosti
  • Pronájem
  • Hlavní město Praha

Výrobně – obchodní objekt s parkovištěm , PRONAJATO

Pronájem objektu v obci Praha, okres Hlavní město Praha

Číslo zakázky: 0099     Datum zadání: 08.06.2017

Dobrý den, v rámci ALL INCLUSIVE servisu Vám k pronájmu nabízíme samostatně stojící objekt s podlahovou plochou 145 m2 stojícím na vlastním pozemku o rozloze 500 m2. Objekt lze využít jak na výrobu, obchodní činnost, skládá se ze zděné haly 100 m2 spojené s kancelářskými buňkami /3ks spojené ve 3 kanceláře s chodbou /. Hala je s buňkami spojena stavebně a propojena v jeden okruh (elektrika, ústřední topení atd.). Buňky jsou zateplené, mají plastová okna, mříže, venkovní bezpečnostní rolety, vnitřní žaluzie a každá buňka má samostatnou klimatizační jednotku s možností přítápění. V hale je nová podlaha, všechna okna mají bezpečnostní mříže, nová svítidla - zářivky, rozvod el. 220/380V, odvětrání, atd. V zadní části haly je WC a kuchyňka, vedle samostatná místnost, sklad a servrovna. Pod halou je dále sklep cca 15 m2.
Objekt je v celé ploše stropu zateplen a vytápěn el.kotlem s radiátory. Celý objekt leží na vlastním pozemku 500 m2, který lze oplotit a na kterém lze parkovat - parkování přímo před objektem bez problémů na ulici v počtu cca 10ti vozů. V těsné blízkosti do 2min chůze se nachází restaurace, autobus zastávka, nádraží Hostivař - 1min chůze, jídelna, atd.
Objekt byl využíván 3 roky jako výrobně - kancelářský - reklamní agenturou s tiskařskou a přidruženou výrobou. Dále je možnost pronájmu cca 200m od tohoto objektu další "dílnu" 100 m2, která byla k tomuto objektu využívána jako zámečnická dílna.

Zobrazit více Skrýt popis

Zodpovědný makléř
Kontakt makléře

Milan Krůček

+420 602 255 514

milan.krucek@stereoreality.cz
Zobrazit více informací
Poptávkový formulář