První ALL INCLUSIVE realitní kancelář v Praze

Vícegenerační rodinný dům naproti Oboře Hvězda 23 900 000
Poloha zadaná inzerátem je ulice.
  • Typ nemovitosti
  • Prodej
  • Hlavní město Praha

Vícegenerační rodinný dům naproti Oboře Hvězda , PRODÁNO

Prodej domu v obci Praha, okres Hlavní město Praha

Číslo zakázky: 0113     Datum zadání: 01.11.2017

Dobrý den, v rámci našeho ALL INCLUSIVE servisu si Vám dovolujeme nabídnout ke koupi rodinný dům na Praze 6- Břevnově, jenž stojí několik metrů od přírodní památky Obora Hvězda. Tento dům je koncipován jako vícegenerační, kde všichni členové domácnosti mají svůj dostatečný soukromý prostor.
V přízemní části je zřízené technické zázemí, nachází se zde garáž, dílna a prostorný skleník k pěstování rostlin.
V prvním nadzemním podlaží je vybudována samostatná bytová jednotka s prostorným obývacím prostorem propojeným s plně vybaveným kuchyňským koutem a jídelnou, dále koupelna s rohovou vanou a WC, samostatná ložnice.
Po dřevěném schodišti se dále vstupuje do druhého nadzemního patra, kde je k dispozici další samostatná bytová jednotka s kuchyní a jídelnou, obývací prostor s přímým vstupem na terasu orientovanou do okrasné zahrady. Dále je zde prostorná ložnice, samostatná šatna a koupelna s WC.
Ve třetím nadzemním podlaží je vybudován podkrovní apartmán vybavený kuchyňskou linkou, koupelnou s WC, šikovně vyřešený prostor pro postel a úložný prostor. Tento apartmán opět nabízí krásný výhled do zahrady a zeleně.
Za domem je na výměře 640 m2 vytvořena okrasná zahrada s mnoha keři a nízkými stromy, která, ve spojení se zahradní pergolou s posezením a venkovním krbem, majitelům nabízí naprosté soukromí při odpočinku, relaxaci a společných chvílích. K uložení všech potřebných věcí souvisejících s údržbou zahrady poslouží dva zahradní domky.
Díky své poloze nabízí tento dům vysoce žádanou kombinaci klidného bydlení nedaleko rušného centra města. Dům stojí v klidné původní zástavbě přímo u Obory Hvězda a zároveň v dochozí vzdálenosti na tramvajovou zastávku či autobus. V bezprostřední blízkosti se nachází křižovatka Vypich, park Ladronka, dětské dopravní hřiště, knihovna, nákupní centrum, Břevnovský klášter, samozřejmostí je plná občanská vybavenost včetně restaurací a obchodů. Mateřská a základní škola jsou přímo ve stejné ulici. Doporučujeme nezávaznou individuální prohlídku této nemovitosti.

Zobrazit více Skrýt popis

Zodpovědný makléř
Kontakt makléře

Milan Krůček

+420 602 255 514

milan.krucek@stereoreality.cz
Zobrazit více informací
Poptávkový formulář