První ALL INCLUSIVE realitní kancelář v Praze

Tichý byt v moderním bytovém komplexu 12 500 / měsíc
  • Typ nemovitosti
  • Pronájem
  • Hlavní město Praha

Tichý byt v moderním bytovém komplexu , PRONAJATO

Pronájem bytu v obci Praha, okres Hlavní město Praha

Číslo zakázky: 0177     Datum zadání: 07.10.2019

Dobrý den v rámci ALL INCLUSIVE servisu Vám k dlouhodobému pronájmu nabízíme zajímavě řešený světlý byt 1+kk, který se nachází ve třetím patře sedmipatrového domu s výhledem do klidného dvora v bytovém komplexu novostaveb Rubeška.
Nabízí chytré dispoziční řešení, jelikož je rozdělený na obývací pokoj s prostornou obytnou částí včetně kompletně zařízené moderní kuchyňské linky a odpočinkovou část s manželskou postelí, prostornou předsíň s vestavěnou skříní, velkou koupelnu s vanou a toaletou, zabezpečen je pak bezpečnostními dveřmi.

Moderní obytný komplex, který je 24 hodin střežený recepcí, leží naproti parku Podviní a potoku Rokytka, zároveň je v blízkosti stanice metra B Vysočanská, autobusových, tramvajových zastávek i vlakové zastávky s perfektním spojením jak do centra města, tak i směrem z něj. Parkování je bezproblémové v blízkosti domu. Celkově se pak jedná o žádanou lokalitu s kompletním občanským vybavením. K nastěhování 01.11.2019. Měsíční zálohy na služby jsou pro 1 osobu 3.500,- a pro 2 osoby 4.000,- Kč.
Pro více informací jsme Vám k dispozici, neváhejte a kontaktujte nás.

Zobrazit více Skrýt popis

Zodpovědný makléř
Kontakt makléře

Bc. Denisa Ondrášková Krossová

+420 604 312 183

denisa.ondraskova@stereoreality.cz
Zobrazit více informací
Poptávkový formulář