První ALL INCLUSIVE realitní kancelář v Praze

Světlý byt s velkou lodžií 950 000
Poloha zadaná inzerátem je ulice.
  • Typ nemovitosti
  • Prodej
  • Litoměřice

Světlý byt s velkou lodžií , PRODÁNO

Prodej bytu v obci Štětí, okres Litoměřice

Číslo zakázky: 0120     Datum zadání: 05.02.2018

Dobrý den, v rámci ALL INCLUSIVE servisu Vám nabízíme ke koupi byt v osobním vlastnictví - dispozice 3+1 a výměře 61 m2. Byt se nachází v šestém patře sedmipatrového panelového domu, který prošel revitalizací, včetně zateplení, výměny oken, stoupaček odpadů a vody.

Dispoziční řešení bytu zajištěného kvalitními bezpečnostními dveřmi, nabízí prostornou předsíň, dva samostatné pokoje, obývací pokoj s velkou lodžií přesahující až pod okna kuchyně s kuchyňskou linkou, koupelnu s vanou, odděleným WC a příruční komorou naproti vstupním dveřím na chodbě. K bytu naleží velký sklep a společná kolárna, která je pod kontrolou kamerového systému umístěného ve vstupních prostorách domu.

Parkování je přímo u domu, který se nachází v blízkosti autobusových zastávek s přímým spojením do okolních měst včetně Prahy. Blízko je i vlakové nádraží Štětí, kousek přes most pak je možno využít vlakového spojení ze stanice Hněvice.
Umístění domu nabízí možnost procházek k řece, opačným směrem pak i do lesa. Naproti domu jsou dětská hřiště, kousek od domu pak místní koupaliště.
V blízkosti domu je supermarket, kino, několik restaurací, nákupní centrum, pošta, bankomat, škola i školka.
Preferujeme rychlé a korektní jednání, v případě Vašeho zájmu o byt nás neváhejte kontaktovat, rádi Vás přivítáme na nezávazné návštěvě.

Zobrazit více Skrýt popis

Zodpovědný makléř
Kontakt makléře

Milan Krůček

+420 602 255 514

milan.krucek@stereoreality.cz
Zobrazit více informací
Poptávkový formulář