První ALL INCLUSIVE realitní kancelář v Praze

zelená linka 800 136 137

Světlý byt s garážovým stáním 3 290 000
Poloha zadaná inzerátem je ulice.
  • Typ nemovitosti
  • Prodej
  • Praha-západ

Světlý byt s garážovým stáním , PRODÁNO

Prodej bytu v obci Hostivice, okres Praha-západ

Číslo zakázky: 0137     Datum zadání: 10.08.2018

Dobrý den, v rámci All inclusive servisu si Vám dovolujeme nabídnout ke koupi světlý byt s balkónem o rozloze 48 m2, ke kterému náleží garážové stání. Je orientovaný na jihovýchod a nabízí zajímavé vnitřní uspořádání, kdy z předsíně je vstup do samostatné ložnice s prostornou skříní, vstup do koupelny s vanou, WC, pračkou a sušičkou. Další samostatný vstup je pak do obývacího pokoje s moderní prostornou kuchyňskou linkou vybavenou novými značkovými spotřebiči a balkónem o rozloze 3.6 m2 s venkovním nábytkem. Byt je kompletně zařízený, včetně sítí do oken a žaluziemi, kuchyňská linka je vyrobena na zakázku, vše je vkusně sladěno do světlých tónů a byt je velice útulný a vzdušný.
Výhodou této nemovitosti jsou nízké měsíční náklady. V ceně bytu je již započteno garážové stání se sklepní kójí blízko výtahu.
Byt se nachází v blízkosti lesoparku a Hostivických rybníků na rozhraní katastrálního území Chýně, Hostivice a Chrášťany. Je zde dobré spojení na metro B – Zličín, zastávka autobusu je u bytového komplexu a cesta trvá přibližně 8 minut. Dětské hřiště je přímo v areálu, do konce roku 2019 bude v blízkosti domu dostaveno obchodní centrum. Plná občanská vybavenost je pak v centrální části Hostivic.
Preferujeme rychlé a korektní jednání, v případě Vašeho zájmu Vás rádi uvítáme na nezávazné návštěvě.

Zobrazit více Skrýt popis

Zodpovědný makléř
Kontakt makléře

Petra Malá

+420 604 501 385

petra.mala@stereoreality.cz
Zobrazit více informací
Poptávkový formulář