Stavební parcela 1504 m2 - Liteň, okr. Beroun

Stavební parcela 1504 m2 - Liteň, okr. Beroun

Popis nabídky

V rámci All inclusive servisu vám nabízíme ke koupi stavební parcelu o výměře 1504 m2
v obci Liteň, okres Beroun. Parcela se nachází v nízké obytné zástavbě, je částečně oplocena a je určena k výstavbě rodinného domu. Na hranici pozemku je přivedena elektřina a plyn, kanalizace a vodovod jsou obecní. Od majitele je zdarma k dispozici dokumentace – geologický průzkum pro stavbu domu a zaměření tlakové kanalizace vč. typu čerpadla, návrh plánované stavby domu za poplatek.
Parcela se nachází v klidné části městyse Liteň, který svým obyvatelům zajišťuje kompletní občanskou vybavenost, kulturní i sportovní vyžití a aktivní společenský život. K dispozici je mateřská škola, základní škola, kino, knihovna, pošta, muzeum, lékař, zubní ordinaci, sociální služby seniorům, obchody, benzinová pumpa, hostince a služby. Liteň leží v sousedství národní kulturní památky hradu Karlštejn, stejně tak je znám díky vazbě na významné osobnosti, jako byl český básník a spisovatel Svatopluk Čech, operní diva Jarmila Novotná
a rod Daubků. Poloha místa umožňuje skvělou dopravní dostupnost do metropole i města Beroun, provozována je autobusová doprava i železniční trať.
Hledáte-li v dnešní době vhodný pozemek pro stavbu vlastního domova, mohu vám toto místo jednoznačně doporučit. Proto mě neváhejte kontaktovat, velice ráda zodpovím vaše dotazy a potkám se s vámi na místě na nezávazné prohlídce. Během prohlídek vám náš finanční specialista nabídne nejvýhodnější financování, případně poradí a pomůže vyřídit veškeré náležitosti hypotečního úvěru. V případě více vážných zájemců o tento pozemek může dojít k jednání o ceně.

Informace o nabídce

Lokalita
OkresBeroun
ObecLiteň
Informace o nabídce
Typ smlouvyProdej
Číslo zakázky0419
Datum aktualizace17.01.2022
Umístění objektuKlidná část obce
StavbaOstatní
Popis pozemku
KategoriePozemky
Druh pozemkuPro bydlení
Celková plocha m21504
Průkaz energetické náročnosti budovy
TřídaZs.energy.efficiency.rating.G
Vyhláška264/2020 Sb.
Nabídka se nachází v obci Liteň. Pro upřesnění adresy kontaktujte makléře.

Máte zájem o tuto nemovitost?

Kontaktujte přímo makléře, který ji má na starost.

Poptávkový formulář

*
*
lname: