Stavební objekt v obci Lázně Libverda

Stavební objekt v obci Lázně Libverda

Popis nabídky

V rámci ALL INCLUSIVE SERVISU vám nabízíme k prodeji stavební objekt v centru lázeňské obce
Lázně Libverda, na severu Čech v okrese Liberec. Stávající objekt byl původně využíván jako jednoduché ubytování pro nenáročné hosty. Aktuálně byla zahájena rekonstrukce objektu dle projektové dokumentace, ve které je plánována přestavba na moderní lázeňský pension s restaurací a vyhlídkovou terasou. Přestavba objektu je ale možná i dle vlastního projektu - pak je jistě možné vybudovat na tomto místě velkoryse pojatý rodinný dům či rezidenci.
Stavba o zastavěné ploše 234 m2 stojí na svažitém, terasovitém pozemku o výměře 1070 m2. Má dvě nadzemní podlaží a podkroví. S parkováním pro hosty je počítáno přímo na oploceném pozemku.
Do objektu je zavedena elektřina, vodovod s obecní vodou (na pozemku je také studna s užitkovou vodou), plyn je zaveden na hranici pozemku a na kanalizační přípojku je vydáno stavební povolení (původně byl využíván septik). K pozemku vede obecní příjezdová asfaltová komunikace.
Jedná se o velmi zajímavý investiční projekt, který lze na základě zpracované projektové dokumentace dokončit a vybudovat rekreační středisko s vysokým komfortem na strategickém místě s velkým potenciálem klientů a turistů, a to díky své poloze - pouhých 150 m od začátku lázeňské kolonády s minerálním pramenem a rozlehlým lázeňským parkem se stezkami na procházky. Pro milovníky terénní cyklistiky jsou ve městě dvě nástupní místa na Singltrek, včetně servisního centra. K dispozici je přibližně 60 km singletrailů na české straně a 25 km za hranicemi s Polskem. Okolí obce je také protkáno řadou cykloturistických stezek. V zimním období se v obci pravidelně udržují okruhy pro běžkaře. Vášniví lyžaři jistě ocení 3,5 km dlouhou sjezdovku s kabinovou lanovkou a večerním provozem na území Polska, vzdálenou pouhých 12 km od Lázní Libverda.
Místní lázně se specializují na léčbu chorob srdečních a cévních, pohybového aparátu a duševních onemocnění.
Obec Lázně Libverda je nazývána perlou Jizerských hor, která se skrývá v půvabném podhůří severního úpatí těchto hor. Díky svému překrásnému přírodnímu rámci a podhorské poloze je obec Lázně Libverda jedním z nejdůležitějších středisek cestovního ruchu a turistiky v Libereckém kraji.
Pro více informací a sjednání nezávazné prohlídky neváhejte kontaktovat naši makléřku.

Informace o nabídce

Lokalita
OkresLiberec
Uliceskryto
č. domovní / č. orientační15
Informace o nabídce
Číslo zakázky0209
Datum aktualizace03.09.2020
Druh objektuCihlová
VybavenoNe
Zastavěná plocha m2234
Užitná plocha m2400
Plocha parcely m21304
Počet podlaží objektu2
Počet teras1
ElektřinaElektro - 230 V, Elektro - 380 V
OstatníPlot, půdní vestavba
StavbaOstatní
DopravaSilnice, autobus
KomunikaceAsfaltová
Popis objektu
Typ domuPatrový
Typ zařízeníPenzion
Stav objektuProjekt
VodaVoda - dálkový vodovod
OdpadKanalizace, septik
PlynPlynovod
Průkaz energetické náročnosti budovy
TřídaG - Mimořádně nehospodárná

Máte zájem o tuto nemovitost?

Kontaktujte přímo makléře, který ji má na starost.

Poptávkový formulář

*
*
lname: fullname: