První ALL INCLUSIVE realitní kancelář v Praze

Stavební objekt v obci Lázně Libverda 2 790 000
  • Typ nemovitosti
  • Prodej
  • Liberec

Stavební objekt v obci Lázně Libverda

Prodej objektu v obci Lázně Libverda, okres Liberec

Číslo zakázky: 0209     Datum zadání: 29.05.2020

V rámci ALL INCLUSIVE SERVISU vám nabízíme k prodeji stavební objekt v centru lázeňské obce
Lázně Libverda, na severu Čech v okrese Liberec. Stávající objekt byl původně využíván jako jednoduché ubytování pro nenáročné hosty. Aktuálně byla zahájena rekonstrukce objektu dle projektové dokumentace, ve které je plánována přestavba na moderní lázeňský pension s restaurací a vyhlídkovou terasou. Přestavba objektu je ale možná i dle vlastního projektu - pak je jistě možné vybudovat na tomto místě velkoryse pojatý rodinný dům či rezidenci.
Stavba o zastavěné ploše 234 m2 stojí na svažitém, terasovitém pozemku o výměře 1070 m2. Má dvě nadzemní podlaží a podkroví. S parkováním pro hosty je počítáno přímo na oploceném pozemku.
Do objektu je zavedena elektřina, vodovod s obecní vodou (na pozemku je také studna s užitkovou vodou), plyn je zaveden na hranici pozemku a na kanalizační přípojku je vydáno stavební povolení (původně byl využíván septik). K pozemku vede obecní příjezdová asfaltová komunikace.
Jedná se o velmi zajímavý investiční projekt, který lze na základě zpracované projektové dokumentace dokončit a vybudovat rekreační středisko s vysokým komfortem na strategickém místě s velkým potenciálem klientů a turistů, a to díky své poloze - pouhých 150 m od začátku lázeňské kolonády s minerálním pramenem a rozlehlým lázeňským parkem se stezkami na procházky. Pro milovníky terénní cyklistiky jsou ve městě dvě nástupní místa na Singltrek, včetně servisního centra. K dispozici je přibližně 60 km singletrailů na české straně a 25 km za hranicemi s Polskem. Okolí obce je také protkáno řadou cykloturistických stezek. V zimním období se v obci pravidelně udržují okruhy pro běžkaře. Vášniví lyžaři jistě ocení 3,5 km dlouhou sjezdovku s kabinovou lanovkou a večerním provozem na území Polska, vzdálenou pouhých 12 km od Lázní Libverda.
Místní lázně se specializují na léčbu chorob srdečních a cévních, pohybového aparátu a duševních onemocnění.
Obec Lázně Libverda je nazývána perlou Jizerských hor, která se skrývá v půvabném podhůří severního úpatí těchto hor. Díky svému překrásnému přírodnímu rámci a podhorské poloze je obec Lázně Libverda jedním z nejdůležitějších středisek cestovního ruchu a turistiky v Libereckém kraji.
Pro více informací a sjednání nezávazné prohlídky neváhejte kontaktovat naši makléřku.

Zobrazit více Skrýt popis

Zodpovědný makléř
Kontakt makléře

Mgr. Petra Krůčková

+420 604 582 648

petra.kruckova@stereoreality.cz
Zobrazit více informací
Poptávkový formulář