První ALL INCLUSIVE realitní kancelář v Praze

Rodinný dům v provensálském stylu 9 290 000
Poloha zadaná inzerátem je ulice.
  • Typ nemovitosti
  • Prodej
  • Praha-východ

Rodinný dům v provensálském stylu , PRODÁNO

Prodej domu v obci Tehovec, okres Praha-východ

Číslo zakázky: 0103     Datum zadání: 16.08.2017

Dobrý den, v rámci ALL INCLUSIVE servisu Vám ke koupi nabízíme nízkoenergetický, moderní rodinný dům, postavený s důrazem na zachování atmosféry francouzského romantického stylu bydlení.
Dům byl postaven v roce 2005, jeho obytná plocha je cca 280m2 a rozloha pozemku činí 1031m2, nachází v klidné části obce Tehovec, nedaleko Říčan.
V přízemí domu se nachází jídelna s obývacím prostorem a krbovými kamny, kuchyň, velké otevřené schodiště do horního patra a východ na terasu a zahradu. Dále dvě předsíně s vyhřívanou podlahou, tři ložnice, velká šatní místnost, koupelna s velkým sprchovým koutem, rohovou vanou, dvěma umyvadly, WC a bidetem. V přízemí je také vybudována komora/špajz, kde je umístěn elektro kotel a velký bojler na ohřev vody.
V patře nad schodištěm se nachází druhý obývací pokoj, pracovna, velká ložnice pro hosty, šatní místnost, koupelna se sprchovým koutem, pračkou a sušičkou.
Kolem domu je zahrada, která je rozdělena na okrasnou část a malou užitkovou část (ovoce, zelenina). Na pozemku, který je obestavěn robustním plotem, je velký dvůr, kde je možné zaparkovat 2-3 vozidla a vedou na něj dvě vjezdové brány. V rohu pozemku je dřevník a zahradní domek. Jsou zde zasazeny již vzrostlé, deseti až dvanáctileté stromy, zajišťující naprosté soukromí.
Obec Tehovec nabízí kompletní občanskou vybavenost včetně výborného spojení do hlavního města a to jak vozidlem, tak veřejnou dopravou. Školka je přímo v obci, vzdálená pouhé 3 minuty pěší chůzí. Základní škola v dojezdové vzdálenosti 5 minut autem do Mukařova nebo 8 minut do Říčan.
Doprava MHD je z návsi obce (3 min pěšky) na zastávku Háje, Praha 4. Ideální doprava do centra města je pak vlakem z Říčan na Hlavní nádraží v Praze.
V okolí je krásná příroda např. Voděradské Bučiny. Místo je 450m n.m. V celém okolí jsou cyklostezky, v zimě pak běžecké stezky. V létě je možné využit venkovní přírodní koupání „Vyžlovka“, v zimě pak vyhlášené lyžování v obci Mnichovice „Šibeniční vrch“.
Preferujeme rychlé a korektní jednání, neváhejte nás kdykoliv kontaktovat, rádi Vás přivítáme na nezávazné návštěvě.

Zobrazit více Skrýt popis

Zodpovědný makléř
Kontakt makléře

Milan Krůček

+420 602 255 514

milan.krucek@stereoreality.cz
Zobrazit více informací
Poptávkový formulář