První ALL INCLUSIVE realitní kancelář v Praze

Rodinný dům u Kerského lesa 3 890 000
  • Typ nemovitosti
  • Prodej
  • Nymburk

Rodinný dům u Kerského lesa , PRODÁNO

Prodej domu v obci Velenka, okres Nymburk

Číslo zakázky: 0162     Datum zadání: 02.04.2019

Dobrý den, v rámci našeho ALL INCLUSIVE servisu si Vám dovolujeme nabídnout ke koupi podsklepený rodinný dům ležící v obci Velenka vzdálené 30 km od Hlavního města. Dům prošel rekonstrukcí vnitřních prostor, včetně podlah, omítek, oken, dveří, rozvodů elektrického proudu, osazením nového kotle, kombinovaného bojleru, moderní kuchyně, koupeny, WC a vestavěných skříní.

V přízemní části naleznete velký obývací pokoj, kuchyň a koupelnu s podlahovým vytápěním, vstup do sklepa a samostatné WC. V prvním nadzemním podlaží pak ložnici s terasou, dva dětské pokoje a půdu, ve které lze vybudovat další pokoj. K domu náleží předzahrádka s výměrou 65 m2 a sklep o výměře 23 m2.
Obec Velenka se nachází nadosah od Prahy (dopravní dostupnost je cca 20 min po dálnici D11, nebo přímý autobusový spoj v rámci PID na metro trasy B stanice Černý Most, z obce Poříčany je pak vlakové spojení). Tuto lokalitu ceněnou zejména pro jedinečný přírodní park Kersko-Bory si oblíbil i spisovatel Bohumil Hrabal, jehož věhlasná Hájenka, místo děje filmu Jiřího Menzela Slavnosti sněženek je v docházkové dostupnost. Stejně tak i Svato-josefský minerální pramen. V Kerském lese je též prohlášena evropsky významná lokalita Kerské rybníčky. Při západním pomezí přírodního parku také leží národní přírodní památka Slatinná louka u Velenky.

Občanskou vybavenost nabízí blízká obec Sadská, kde se nachází kompletní občanská vybavenost včetně obchodu se smíšeným zbožím, mateřské školka, škola a lékař.

Preferujeme rychlé a korektní jednání, v případě Vašeho zájmu o dům nás neváhejte kontaktovat, rádi Vás přivítáme na nezávazné návštěvě.

Zobrazit více Skrýt popis

Zodpovědný makléř
Kontakt makléře

Milan Krůček

+420 602 255 514

milan.krucek@stereoreality.cz
Zobrazit více informací
Poptávkový formulář