První ALL INCLUSIVE realitní kancelář v Praze

Rodinný dům s bazénem, 12 990 000
  • Typ nemovitosti
  • Prodej
  • Praha-východ

Rodinný dům s bazénem,

Prodej domu v obci Klecany, okres Praha-východ

Číslo zakázky: 0128     Datum zadání: 19.05.2019

Dobrý den, v rámci našeho ALL INCLUSIVE servisu si Vám dovolujeme nabídnout ke koupi jižně orientovaný rodinný dům, stojící na rohové parcele v moderní zástavbě v obci Klecany u Prahy. Tento dvoupatrový dům je vzhledem ke své zastavěné ploše 207m2 a dispozice 6+1vhodný jak pro větší rodinu, kde všichni členové domácnosti mají svůj dostatečný soukromý prostor, tak i k podnikání. Velkou výhodou je pak naprosto klidná lokalita obklopená zelení s bezprostřední blízkosti základní a mateřské školy.

V přízemní části se nachází vstupní hala a rozlehlý obytný prostor s krbem, otevřeným schodištěm do prvního patra, kuchyní s jídelnou a vstupem na terasu se zahradou. Je zde také zřízené technické zázemí, dvě garáže, koupelna s WC, dílna a prádelna. Celý tento prostor je vytápěn podlahovým topením.
V prvním nadzemním podlaží se nachází ložnice s koupelnou s rohovou vanou a šatnou. Dva dětské pokoje, pracovna, samostatná koupelna s WC. V tomto patře je topení řešeno radiátory, kdy pak vytápění celé nemovitosti zajišťuje plynový kombinovaný kotel, který zároveň zajišťuje ohřev teplé vody, díky čemuž jsou na dům nízké měsíční provozní náklady. Dům je také napojen na veřejný vodovod a kanalizaci a má zabudovaný centrální vysavač.

Na udržované okrasné zahradě se nachází bazén a příjemné posezení, které majitelům nabízí naprosté soukromí při odpočinku, relaxaci a společných chvílích. K uložení potřebných věcí souvisejících s údržbou zahrady poslouží zahradní domek.
Díky své poloze nabízí tento dům žádanou kombinaci klidného bydlení nedaleko hlavního města vzdáleného zhruba 10 minut jízdy autem nebo autobusem, kdy vzdálenost na metro "C" Kobylisy je 8,5 km, obchodní centrum Letňany je vzdálené cca 10 km. Klecany jsou známé jako moderní a rychle se rozvíjející obec s výbornou občanskou vybaveností, okolí přináší spoustu možností výletů do přírody, u řeky se nachází cyklostezka, kterou lze dojed jak do Kralup nad Vltavou, tak i do Prahy 6 -Dejvic. Pro více informací jsme Vám k dispozici, neváhejte a kontaktujte nás, rádi Vás přivítáme na nezávazné návštěvě.

Zobrazit více Skrýt popis

Zodpovědný makléř
Kontakt makléře

Milan Krůček

+420 602 255 514

milan.krucek@stereoreality.cz
Zobrazit více informací
Poptávkový formulář