První ALL INCLUSIVE realitní kancelář v Praze

RODINNÝ DOMEK V KRÁSNÉ PŘÍRODĚ 6 990 000
Poloha zadaná inzerátem je část města.
  • Typ nemovitosti
  • Prodej
  • Beroun

RODINNÝ DOMEK V KRÁSNÉ PŘÍRODĚ , PRODÁNO

Prodej domu v obci Chyňava, okres Beroun

Číslo zakázky: 0203     Datum zadání: 27.04.2020

Dobrý den, v rámci All inclusive servisu si Vám dovolujeme si Vám nabídnout ke koupi rodinný dům s užitnou plochou 176 m2 na pozemku o velikosti 586 m2, který je vhodný jak pro trvalé bydlení, tak může Vaší rodině sloužit pro relaxaci jako moderní chalupa.
Dům byl zkolaudován v roce 2003, je postaven jako věrná kopie původní chalupy, která stála na jeho místě. Při stavbě byl použitý nejlepší materiál jako pálené cihly, dřevěná eurookna a střecha z betonových tašek. Vytápění domu a ohřev vody zajišťuje plynový kotel. Elektrická přípojka je na 220 V i na 380 V. Dům je připojený na vodovodní řad a na pozemku je bio jímka. Internetové připojení je k dispozici. Celý dům je chráněn zabezpečovacím systémem.
Dispoziční řešení domu je 5+1, v domě jsou půdní prostory, tři sklepy a pro kutily dílna.
Dům má dvě patra, přičemž v přízemí naleznete zádveří, chodbu, kuchyň vybavenou všemi spotřebiči, obývací pokoj s krbovými kamny, pokoj pro hosty a koupelnu s toaletou. V patře jsou tři prostorné ložnice a zcela oddělený půdní prostor, ve kterém je možné vybudovat koupelnu .
Vkusně udržovaná vzrostlá zahrada nabízí plno možností pro relaxaci a odpočinek. V soukromí zahrady se můžete opalovat nebo plavat ve vyhřívaném bazénu, který je zastřešen posuvnou střechou.
Pro grilování s přáteli Vám poslouží venkovní gril s posezením a „zašít“ se můžete do prostorného vinného sklípku, který je důmyslně skryt a zakopán pod povrch zahrady.

Doprava do Prahy - Zličín Vám zabere pouhých 15 minut autem. Ve vesnici je také autobusová doprava. Rozmanité okolí vybízí k častým výletům, např. na blízkou rozhlednu Lhotka, hrad Karlštejn, Tenín či Křivoklát nebo CHKO Křivoklátsko.
Koupi lze financovat hypotečním úvěrem, který pro Vás zajistíme včetně nízké úrokové sazby.

Neváhejte nás kontaktovat, rádi Vás přivítáme na nezávislé prohlídce této nemovitosti

Zobrazit více Skrýt popis

Zodpovědný makléř
Kontakt makléře

Bc. Denisa Ondrášková Krossová

+420 604 312 183

denisa.ondraskova@stereoreality.cz
Zobrazit více informací
Poptávkový formulář