První ALL INCLUSIVE realitní kancelář v Praze

Rodinný domek se samostatnou zahradou 3 300 000
Poloha zadaná inzerátem je obec.
  • Typ nemovitosti
  • Prodej
  • Litoměřice

Rodinný domek se samostatnou zahradou

Prodej domu v obci Dolánky nad Ohří, okres Litoměřice

Číslo zakázky: 0217     Datum zadání: 28.07.2020

V rámci All inclusive servisu vám nabízíme k prodeji rodinný domek v malebné obci Dolánky nad Ohří, okres Litoměřice. Jedná se o přízemní domek s obytným podkrovím, o celkové zastavěné ploše
116 m2. Dispoziční řešení domu nabízí v přízemí technickou místnost, dále předsíň, koupelnu s WC, kuchyň, jídelnu a obývací pokoj. Podkrovní prostor skýtá dva pokoje. Součástí domu je prostorná terasa/dvůr a k domu také náleží samostatná zahrada o výměře 495 m2, která je vzdálena jen několik minut od domu, v zahrádkářské kolonii.
Dům prošel kompletní, velmi nákladnou a zdařilou rekonstrukcí, která zahrnovala nové rozvody elektřiny, izolaci, trámové stropy, střešní krytinu, nový plynový kotel a topení, plastová okna, dveře, podlahy, nové odpadní trubky a čerpadlo. Jako podlahové krytiny byly použity vinylové podlahy, plovoucí podlahy a dlažba. V kuchyni je kuchyňská linka vyrobená na míru, vybavená vestavěnými spotřebiči (sporák s indukční deskou a horkovzdušnou troubou, lednice s mrazákem, výsuvná oběhová digestoř, lednice s mrazákem). V koupelně je rohová vířivá vana Whirlpool. Ve všech oknech jsou nainstalovány plisé žaluzie, které nabízejí různé možnosti zastínení a zároveň dotvářejí moderní vzhled interiéru. Parkování je možné vedle domu.
Obec Dolánky leží 5 km od Terezína v malebné kotlině na břehu Ohře. Dominantu této obce tvoří kostel sv. Jiljí s barokní zvonicí a pozdně barokní farou. Obyvatelům je k dispozici prodejna potravin, restaurace, rodinná farma na pěstování zeleniny s dlouholetou tradicí, autobusová zastávka, dětské hřiště, přilehlé lesy a půvabná krajina. V obci se konají různé kulturní a společenské akce, jako např. pálení čarodějnic, maškarní plesy, masopustní průvody, dětské dny, mikulášské a vánoční akce apod. Obec Dolánky nad Ohří stojí mimo záplavovou oblast.
Dům je volný ihned k nastěhování. Díky klidné atmosféře obce a milým sousedům se jedná o velmi příjemné a pohodové bydlení či rekreační sídlo. Koupi tohoto domu Vám mohu vřele doporučit.
Pro více informací o nabízené nemovitosti mne neváhejte kontaktovat. Ráda Vás přivítám na nezávazné prohlídce domu. Během prohlídky Vám náš finanční specialista nabídne nejvýhodnější financování popř. Vám poradí a pomůže vyřídit veškeré náležitosti hypotečního úvěru.
V případě více vážných zájemců o tuto nemovitost může dojít k jednání o ceně.

Zobrazit více Skrýt popis

Zodpovědný makléř
Kontakt makléře

Mgr. Petra Krůčková

+420 604 582 648

petra.kruckova@stereoreality.cz
Zobrazit více informací
Poptávkový formulář