První ALL INCLUSIVE realitní kancelář v Praze

zelená linka 800 136 137

Rodinná vila s unikátní polohou 14 900 000
  • Typ nemovitosti
  • Prodej
  • Praha-východ

Rodinná vila s unikátní polohou , PRODÁNO

Prodej domu v obci Velké Popovice, okres Praha-východ

Číslo zakázky: 0171     Datum zadání: 28.08.2019

Dobrý den, v rámci All inclusive servisu si Vám dovolujeme nabídnout k prodeji rodinou vilu 6+1 v residenční lokalitě Velkých Popovic, ležící na unikátním pozemku skýtajícím naprosté soukromí s výhledem do přírody.

Tento prostorný dům leží na svažitém pozemku s rozlohou 1864 m2, kde ve spodní části je vstup na chráněnou louku, za kterou začíná les. Pozemek je prakticky rozdělen do několika funkčních částí, které vznikly nákladnými terénními úpravami. Spodní část je osazena trvalým lesním porostem, kde protéká potok a nad touto částí je umístěn relaxační altán, který dotváří atmosféru soukromí a klidu s výhledem do okolí a přírody. Nad ním se pak nachází krytý venkovní bazén se sprchou a zahradním domkem. I v této části pozemku jsou krásné vzrostlé dřeviny, které jsou v péči zahradníků jakožto zbytek okrasné zahrady.

Dům o ploše 328 m2 je dispozičně rozdělen na dvě podlaží. Dominantou přízemí je rozlehlý obývací pokoj s krbem, s francouzskými okny, kterými je krásný pohled do zahrady. Pokoj je částečně propojený s kuchyní, ze které je vstup na prostornou terasu. V přízemí je dále pracovna, ložnice pro hosty, koupelna se sprchou a WC a garáž. Do druhého patra se dostaneme otevřeným schodištěm, kde z prostorného atria je vstup do 3 ložnic, z nichž jedna má svůj balkon a šatnu a z dalších 2 pokojů je samostatný vstup na terasu. Pokoje zde jsou vybaveny předokenními žaluziemi. Také v tomto patře je velká koupelna s vanou a sprchovým koutem.

Ohřev vody a vytápění domu je zajištěno plynovým kotlem. Nemovitost je napojena na veřejnou kanalizaci, vodovod a plynovod. Na pozemku je i vlastní studna, kterou lze využívat na zalévání zahrady a je na ní napojena sprcha u bazénu. Dům je z části podsklepen. Parkovat lze nejen v garáži, ale i na parkovišti před domem v zahradě.

Velké Popovice nabízejí veškerou občanskou vybavenost včetně školy, školky, lékařů, pošty, lékárny a obchodů. Dostupnost autem do Prahy po dálnici D1 je do 15 min, busem a vlakem cca 50 min na Hlavní nádraží. Místní cyklostezky jsou v zimě upravovány na trasy pro běžkaře, dále turistické trasy, lesy, rybníky a pro milovníky kultury je nedaleký zámek Štiřín. Jsou zde tenisové kurty, zimní stadion nebo restaurace a pivovar. Nedaleko je golfové hřiště. Přírodní park Velkopopovicko je jednou z nejpůvodnějších a nejzachovalejších krajin v Praze-východ.

Pokud tedy hledáte bydlení v sousedství téměř panenské přírody, neváhejte nás kontaktovat, rádi Vás přivítáme na nezávislé prohlídce této krásné nemovitosti. Prohlídku této vily, která nabízí díky své unikátní zahradě naprosté soukromí, klid a nekonečné pohledy do přírody opravdu doporučuji.

Zobrazit více Skrýt popis

Zodpovědný makléř
Kontakt makléře

Petra Malá

+420 604 501 385

petra.mala@stereoreality.cz
Zobrazit více informací
Poptávkový formulář