Rezidentní byty u golfového hříště Thracian Cliffs

Rezidentní byty u golfového hříště Thracian Cliffs

Popis nabídky

Dobrý den, v rámci All inclusive servisu Vám nabízíme ke koupi rezidentní apartmánové byty vzdálené 2km od hřiště „Thracian Cliffs“. Hřiště navrhoval pan Gary Player - držitel řádu Ikhamanga a člen World Golf Hall of Fame. Hřiště je hodnoceno, jako jedno z pěti nejkrásnějších hřišť na světě. V blízkosti komplexu se nachází také další dvě golfová hřiště. Na všech třech hřištích mohou majitelé a jejich hosté využívat speciální ceny. Byty a apartmány jsou součástí uzavřeného rezidentního komplexu vzdáleného 45 km od mezinárodního letiště ve Varně a pouhých 7 km od Letiště ve starodávném městě Balchik.
Součástí komplexu, ve kterém naleznete byty a apartmány s rozlohou od 73 m2 až po 107 m2, je restaurace, lobby bar, dva venkovní bazény s minerální vodou, SPA, podzemní parkoviště a recepce.
V okolí naleznete kromě golfových hřišť mnoho možností rekreace od tradiční rodinné dovolené až po specializovanou turistiku jako pozorování a natáčení ptáků, rostlin, delfínů, rybolov, lov zvěře, bahenní lázně. V okolí 30 km od komplexu se nacházejí největší letoviska na pobřeží Bulharska: Albena, Zlaté písky, Riviera a Sts. Konstantin a Helena.
Celkově se jedná jak o velmi zajímavé využití bytů k vlastnímu odpočinku, tak o skvělou investiční možnost, kdy lze koupi bezúročně hradit již od 30% kupní ceny a to s 7-8% roční návratností a to i při možnosti uhradit celkovou cenu v průběhu dvou let. Celý komplex není nijak finančně zatížený, jelikož jeho výstavba byla plně hrazena ze soukromých prostředků investora. Samozřejmostí pro majitele apartmánů je celoroční údržba, správa společných částí, tak i plný servis spojený s pronájmem nemovitostí.
K dispozici jsou apartmány s užitnou plochou od 73,29m2 a ceny 65.900,- EUR, až pro apartmány s užitnou plochou 107,67 m2 a cenou 125.900,-EUR. Všechny apartmány mají vybavenou kuchyň a koupelnu. Cena De-Luxe apartmánů již zahrnuje parkovací místo v podzemní garáži.

V případě Vašeho zájmu, či dotazů nás neváhejte kontaktovat, rádi Vám sdělíme více informací.

Informace o nabídce

Lokalita
Obectopola
Uliceskryto
č. domovní / č. orientační1
Informace o nabídce
Typ smlouvyProdej
Číslo zakázky334
Datum aktualizace19.06.2021
Druh objektuCihlová
VybavenoČástečně
Počet podlaží objektu2
Celková podlahová plocha m273
Počet teras1
Počet parkovišť1
Počet garáží1
Počet bazénů2
ElektřinaElektro - 230 V, Elektro - 380 V
OstatníBezbarierový přístup, výtah
Fond opravANO
TelekomunikaceInternet
SítěKabelová televize, kabelové rozvody
DopravaDálnice, silnice, autobus
KomunikaceAsfaltová
Počet sklepů1
Popis bytu
KategorieByty
Číslo podlaží v domě2
Dispozice bytu2+1
Vlastnictvíosobní
Stav bytuNovostavba
VodaVoda - dálkový vodovod
OrientaceJihovýchod
OdpadKanalizace
Průkaz energetické náročnosti budovy
TřídaZs.energy.efficiency.rating.B
Vyhláška78/2013 Sb.

Máte zájem o tuto nemovitost?

Kontaktujte přímo makléře, který ji má na starost.

Poptávkový formulář

*
*
phone: