První ALL INCLUSIVE realitní kancelář v Praze

Rezidentní byty u golfového hříště Thracian Cliffs 1 616 000
  • Typ nemovitosti
  • Prodej
  • Ikantaluka

Rezidentní byty u golfového hříště Thracian Cliffs

Prodej bytu v obci topola, okres Ikantaluka

Číslo zakázky: 0156     Datum zadání: 25.02.2019

Dobrý den, v rámci All inclusive servisu Vám nabízíme ke koupi rezidentní apartmánové byty vzdálené 2km od hřiště „Thracian Cliffs“. Hřiště navrhoval pan Gary Player - držitel řádu Ikhamanga a člen World Golf Hall of Fame. Hřiště je hodnoceno, jako jedno z pěti nejkrásnějších hřišť na světě. V blízkosti komplexu se nachází také další dvě golfová hřiště. Na všech třech hřištích mohou majitelé a jejich hosté využívat speciální ceny. Byty a apartmány jsou součástí uzavřeného rezidentního komplexu vzdáleného 45 km od mezinárodního letiště ve Varně a pouhých 7 km od Letiště ve starodávném městě Balchik.
Součástí komplexu, ve kterém naleznete byty a apartmány s rozlohou od 73 m2 až po 107 m2, je restaurace, lobby bar, dva venkovní bazény s minerální vodou, SPA, podzemní parkoviště a recepce.
V okolí naleznete kromě golfových hřišť mnoho možností rekreace od tradiční rodinné dovolené až po specializovanou turistiku jako pozorování a natáčení ptáků, rostlin, delfínů, rybolov, lov zvěře, bahenní lázně. V okolí 30 km od komplexu se nacházejí největší letoviska na pobřeží Bulharska: Albena, Zlaté písky, Riviera a Sts. Konstantin a Helena.
Celkově se jedná jak o velmi zajímavé využití bytů k vlastnímu odpočinku, tak o skvělou investiční možnost, kdy lze koupi bezúročně hradit již od 30% kupní ceny a to s 7-8% roční návratností a to i při možnosti uhradit celkovou cenu v průběhu dvou let. Celý komplex není nijak finančně zatížený, jelikož jeho výstavba byla plně hrazena ze soukromých prostředků investora. Samozřejmostí pro majitele apartmánů je celoroční údržba, správa společných částí, tak i plný servis spojený s pronájmem nemovitostí.
K dispozici jsou apartmány s užitnou plochou od 73,29m2 a ceny 60.300,- EUR, až pro apartmány s užitnou plochou 107,67 m2 a cenou 129.500,-EUR. Všechny apartmány mají vybavenou kuchyň a koupelnu. Cena De-Luxe apartmánů již zahrnuje parkovací místo v podzemní garáži.

V případě Vašeho zájmu, či dotazů nás neváhejte kontaktovat, rádi Vám sdělíme více informací.

Zobrazit více Skrýt popis

Zodpovědný makléř
Kontakt makléře

Milan Krůček

+420 602 255 514

milan.krucek@stereoreality.cz
Zobrazit více informací
Poptávkový formulář