Rezidentní byty na pláži White Coast

Rezidentní byty na pláži White Coast

Popis nabídky

Dobrý den, nabízíme Vám ke koupi rezidentní apartmánové byty ležící v malebné laguně Černého moře u písečné pláže White Coast. Byty a apartmány jsou součástí uzavřeného rezidentního komplexu vzdáleného 45 km od mezinárodního letiště ve Varně a 7 km od Letiště ve starodávném městě Balchik.

Součástí komplexu, ve kterém naleznete byty a apartmány s rozlohou od 73 m2 až po 107 m2, je restaurace, lobby bar, dva venkovní bazény s minerální vodou, SPA, podzemní parkoviště a recepce. Celý areál byl vystavěn z přírodních materiálů a navržen tak, aby přirozeně splynul s okolní přírodou.
V okolí naleznete mnoho možností rekreace od tradiční rodinné dovolené až po specializovanou turistiku jako pozorování a natáčení ptáků, rostlin, delfínů, rybolov, lov zvěře, bahenní lázně a tři golfové hřiště včetně „Thracian Cliffs“. Hřiště vzdálené pouhé 2km od komplexu navrhoval pan Gary Player - držitel řádu Ikhamanga a člen World Golf Hall of Fame. Hřiště je hodnoceno, jako jedno z pěti nejkrásnějších hřišť na světě. Na všech třech hřištích mohou majitelé a jejich hosté využívat speciální ceny. V okolí 30 km od komplexu se nacházejí největší letoviska na pobřeží Bulharska: Albena, Zlaté písky, Riviera a Sts. Konstantin a Helena.

Celkově se jedná jak o velmi zajímavé využití bytů k vlastnímu odpočinku, tak o skvělou investiční možnost, kdy lze koupi bezúročně hradit již od 30% kupní ceny a to se zajímavou návratností a to i při možnosti uhradit celkovou cenu v průběhu až dvou let. Komplex není nijak finančně zatížený, jelikož jeho výstavba byla plně hrazena ze soukromých prostředků investora. Samozřejmostí pro majitele apartmánů je celoroční údržba, správa společných částí, tak i plný servis spojený s pronájmem nemovitostí.

K dispozici jsou apartmány s užitnou plochou od 73,29m2 a cenou 65.900,- EUR, až pro apartmány s užitnou plochou 107,67 m2 a cenou 125.900,-EUR. Všechny apartmány mají vybavenou kuchyň a koupelnu. Cena De-Luxe apartmánů již zahrnuje parkovací místo v podzemní garáži.

V případě Vašeho zájmu, či dotazů nás neváhejte kontaktovat, rádi Vám sdělíme více informací.

Informace o nabídce

Lokalita
Obectopola
Uliceskryto
č. domovní / č. orientační1
Informace o nabídce
Typ smlouvyProdej
Číslo zakázky333
Datum aktualizace19.06.2021
Druh objektuCihlová
Umístění objektuCentrum obce
VybavenoČástečně
Počet podlaží objektu2
Celková podlahová plocha m273
Počet teras1
Počet parkovišť1
Počet garáží1
Počet bazénů2
ElektřinaElektro - 230 V, Elektro - 380 V
OstatníBezbarierový přístup, výtah
Fond opravANO
TelekomunikaceInternet
SítěKabelová televize, kabelové rozvody
DopravaDálnice, silnice, autobus
KomunikaceAsfaltová
Počet sklepů1
Popis bytu
KategorieByty
Číslo podlaží v domě2
Dispozice bytu2+1
Vlastnictvíosobní
Stav bytuNovostavba
VodaVoda - dálkový vodovod
OrientaceJihovýchod
OdpadKanalizace
Průkaz energetické náročnosti budovy
TřídaZs.energy.efficiency.rating.B
Vyhláška78/2013 Sb.

Máte zájem o tuto nemovitost?

Kontaktujte přímo makléře, který ji má na starost.

Poptávkový formulář

*
*
phone: email: fullname: