První ALL INCLUSIVE realitní kancelář v Praze

Prostorný byt u parku Parukářka 5 990 000
  • Typ nemovitosti
  • Prodej
  • Hlavní město Praha

Prostorný byt u parku Parukářka , PRODÁNO

Prodej bytu v obci Praha, okres Hlavní město Praha

Číslo zakázky: 0145     Datum zadání: 08.11.2018

Dobrý den, v rámci All inclusive servisu si Vám dovolujeme nabídnout ke koupi prostorný byt v blízkosti parku Parukářka .Byt prošel kompletní rekonstrukcí potrubních rozvodů a částečnou rekonstrukcí rozvodů elektrických, má nová dřevěná EUROokna, ekonomický plynový kotel s jednoduchým ovládáním a je připraven k jednoduché změně dispozice na 3kk, kdy byl při rekonstrukci koupelny se sprchovým koutem připraven rozvod vody a odpadů do vedlejšího obývacího pokoje. Půdorys bytu však umožňuje i náročnější změny dispozice propojením středové haly s dosavadní kuchyní.
Byt se nachází ve zvýšeném přízemí bytového domu, který v roce 2008 prošel kompletní rekonstrukcí fasády, interiérů, izolací, sklepů, střechy, dřevěných oken, výtahu, stoupaček a všech rozvodů. Společenství je bez-dlužné a dlouhodobě prosperující.
Světlý byt o rozloze 87m2 je situován obytnými pokoji na jih, kde je výhled do zrenovované ulice a je momentálně dispozičně řešen jako 2 samostatné pokoje se vstupní halou, předsíní, koupelnou se sprchovým koutem, samostatným WC a prostornou kuchyní s kuchyňským koutem a balkonem orientovaným na sever do vnitrobloku.
K bytu náleží velký sklep v zrekonstruovaném suterénu domu, který má rozlohou 7,6 m2.
V bezprostředním okolí je rozsáhlým park Parukářka na vrchu Sv. Kříže. Tato téměř šest hektarů velká plocha zeleně je obklopena mnoha zařízeními pro aktivity volného času, nedaleko jsou tenisové kurty, krytý bazén či fitness. Po ruce je ale i vše, co je třeba k pohodlnému životu ve městě - obchody, školy, restaurace, k metru dojdete pěšky za deset minut.
Neváhejte nás kontaktovat, rádi Vás přivítáme na nezávazné prohlídce.

Zobrazit více Skrýt popis

Zodpovědný makléř
Kontakt makléře

Petra Malá

+420 604 501 385

petra.mala@stereoreality.cz
Zobrazit více informací
Poptávkový formulář