První ALL INCLUSIVE realitní kancelář v Praze

Prostorný byt s lodžií 3 990 000 cena včetně provize RK a právníh...
Poloha zadaná inzerátem je ulice.
  • Typ nemovitosti
  • Prodej
  • Hlavní město Praha

Prostorný byt s lodžií , PRODÁNO

Prodej bytu v obci Praha, okres Hlavní město Praha

Číslo zakázky: 0116     Datum zadání: 26.11.2017

Dobrý den, v rámci All inclusive servisu si Vám dovolujeme nabídnout k prodeji družstevní byt na okraji Prahy 4 Libuš/ Kunratice.
Tento velmi prostorný byt o rozloze 83 m2 se nachází v panelovém domě, ve kterém byla v říjnu 2017 ukončena kompletní rekonstrukce venkovní části. Dům má nový výtah, je nově zateplený s plastovými okny a zcela novými zasklenými lodžiemi. Rekonstrukce vnitřních prostor domu je plánována na rok 2018.
Byt se nachází ve zvýšeném přízemí a na panelové poměry je nezvykle prostorný a dobře řešený. Na západ orientovaný obývací pokoj je průchozí s ložnicí a má vstup na balkon/lodžii. Dále je k dispozici jeden samostatný pokoj, koupelna a WC, které jsou v původním stavu. V prostorné chodbě je velká komora a místo na vestavěnou skříň či jiné úložné prostory. Kuchyň a plnohodnotná jídelna jsou příjemně prosvětlené s orientací na východ. K bytu náleží také sklepní kóje.
Za domem se nachází park a zahrada MŠ. V blízkosti je MÚ, zastávka autobusu směr Kačerov, nově vybudované nákupní centrum Kunratice, škola, dětské hřiště. Parkování před domem bez obtíží. Nedaleko je i velkotržnice Sapa.
Bytové družstvo velmi dobře hospodaří díky spojení více vchodů. Vůči tomuto bytu nejsou zahájeny procesy vyloučení ani jiné finanční pohledávky. BD byla uhrazena celá částka což znamená, že anuita je splacena.
Průkaz energetické náročnosti byl vypracován v době, kdy ještě nebyla zateplena západní část domu s novými plastovými okny.
Za tento byt se NEPLATÍ daň z nabytí věcí nemovitých.
Při rychlém a korektním jednání bude poskytnuta sleva, neváhejte nás prosím kontaktovat pro nezávaznou návštěvu tohoto prostorného bytu.
Energetický štítek byl vypracován v době, kdy nebyla zateplena západní strana domu a vyměněné plastové okna.

Zobrazit více Skrýt popis

Zodpovědný makléř
Kontakt makléře

Petra Malá

+420 604 501 385

petra.mala@stereoreality.cz
Zobrazit více informací
Poptávkový formulář