První ALL INCLUSIVE realitní kancelář v Praze

Prodej bytu 1+1 v Praze 5 290 000 včetně provize, včetně právního ...
Poloha zadaná inzerátem je ulice.
  • Typ nemovitosti
  • Prodej
  • Hlavní město Praha

Prodej bytu 1+1 v Praze

Prodej bytu v obci Praha, okres Hlavní město Praha

Číslo zakázky: 0226     Datum zadání: 12.08.2020

Dovolujeme si Vám nabídnout útulný mezonetový byt v osobním vlastnictví s exkluzivní polohou, v naprostém centru Prahy, jen pár kroků od Václavského náměstí a rozsáhlého parku na Karlově náměstí.
Byt dispozice 1+1 o rozloze 28 m2 se nachází v nejvyšším, 5. patře bytového domu s výtahem. Přístup do tohoto patra je možný pouze za pomocí speciálního klíče, který získá jen vlastník bytu, čímž je zajištěn bezproblémový soukromý přístup osobám zde bydlícím nebo jejich nájemcům.
Byt je specifický svým dispozičním řešením, které v centru Prahy jen těžko najdete. Nejvyšší patro domu je propojeno s podkrovím vyklápěcím schodištěm. V dolní části bytu naleznete obývací pokoj, kuchyň, koupelnu. V podkroví je příjemná ložnice se střešním oknem a krásným výhledem na Prahu. Okno v obývací části je do vnitrobloku a tím je byt velmi tichý.
Okolí nabízí veškerou občanskou vybavenost, různé druhy škol a školek, restaurací, obchodů i vynikající dopravní obslužnost.
Využití bytu je možné pro vlastní potřebu jako startovací byt, nebo díky atraktivní poloze jej můžete využít investičně pro krátkodobé nájmy.
Průkaz energetické náročnosti budovy nebyl majitelem dodán, proto uvádíme třídu G.
Koupi bytu lze financovat hypotečním úvěrem, který pokud budete chtít pro Vás zajistíme za těch nejlepších podmínek na trhu a pomůžeme vyřídit veškeré náležitosti hypotečního úvěru.

Neváhejte nás kontaktovat, rádi Vás přivítáme na nezávislé prohlídce této nemovitosti.

Zobrazit více Skrýt popis

Zodpovědný makléř
Kontakt makléře

Bc. Denisa Ondrášková Krossová

+420 226 256 126

info.reality@4fin.cz
Zobrazit více informací
Poptávkový formulář