První ALL INCLUSIVE realitní kancelář v Praze

Prodej atypického mezonetového bytu 4+1 na Vinohradech 11 300 000
Poloha zadaná inzerátem je ulice.
  • Typ nemovitosti
  • Prodej
  • Hlavní město Praha

Prodej atypického mezonetového bytu 4+1 na Vinohradech

Prodej bytu v obci Praha, okres Hlavní město Praha

Číslo zakázky: 0019     Datum zadání: 09.10.2015

Dobrý den, v rámci All inclusive servisu nabízíme exklusivně k prodeji mezonetový byt 4+1+T, který se nachází v samém srdci Vinohrad v ulici Mánesova. Byt je situován ve 4. a 5. nadzemním podlaží domu, je po nákladné rekonstrukci a dostavbě do půdního prostoru a byl kolaudován v roce 2006. Dostavba a rekonstrukce proběhla pouze za použití vysoce kvalitních materiálů a nákladnou repasí původních prvků, aby byl dodržen ráz vinohradského bytu. Jedná se o družstevní byt s největšími podíly družstva (pouze 11 členů),v dohledné době převod do OV! Byt je situován částí na jižní stranu a částí na stranu severní. Dům je rekonstruován (hotová fasáda ,dlažby společných prostor, okna, veškeré rozvody vody a odpadů, výmalba společných prostor, nové poštovní schránky, vchodové dveře do domu, krásná udržovaná zahrada). V domě v současné době zatím není výtah!!!
Celková výměra bytu je 136m2. K bytu dále patří velká sklepní kóje cca 9m2.
Vchod do bytu je ze čtvrtého, posledního obytného patra domu, byt je mezonetový, v jednom místě tří podlažní, toto 3. podlaží je ale pouze s dvoumetrovou podchodnou výškou a střecha je směrem k oknům šikmá. Náchází se nad ložnicí, je pod uzavřením-pouze s výsuvným schodištěm - žebříkem a jedná se o 12m2 plochy, vhodné k využití např. jako pracovna, posilovna atd. Po celé šíři vnější stěny místnosti jsou francouzská okna.
Přízemí se skládá z obývacího pokoje, kuchyně se spíží a jídelnou, pracovny / dětského pokoje, samostatné toalety, koupelny se sprchovým koutem, komory a vstupní haly / předsíně, ze které vede schodiště do horního patra.
V prvním patře se nachází ložnice s velkým úložným prostorem (která zaručuje naprosté soukromí bez sousedů, v tomto patře se nenachází žádný jiný byt ani v sousedním domě), dále šatna, koupelna se sprchovým koutem, masážní vanou, toaletou a bidetem. Na ložnici navazuje v celé její šíři terasa, která má 6m2, je situovaná do vnitrobloku (zelených zahrad) a nabízí naprostý klid v samém centru hlavního města Prahy.
Ve všech obytných místnostech jsou dubové parkety, v horním patře dřevěné podlahy a k nim vyrobený veškerý nábytek na míru. Pouze ve třetím podlaží je na podlaze položen koberec.
Byt je zabezpečen pancéřovými dveřmi s trezorovými zámky, samozřejmostí je alarm s napojením na PCO. V bytě je také na skrytém místě zazděný prostorný trezor.
Byt může být po dohodě nabízen k prodeji s kompletním zařízením a vybavením. Volný ihned. Ukazatel energetické náročnosti je prozatimně označen písmenem G, neboť v tuto chvíli probíhá vypracování PENB a údaj bude aktualizován.

Zobrazit více Skrýt popis

Zodpovědný makléř
Kontakt makléře

Hana Špačková

+420 777 235 309

hana.spackova@stereoreality.cz
Zobrazit více informací
Poptávkový formulář