První ALL INCLUSIVE realitní kancelář v Praze

Přízemní byt v Bělehradské ulici 4 500 000
Poloha zadaná inzerátem je ulice.
  • Typ nemovitosti
  • Prodej
  • Hlavní město Praha

Přízemní byt v Bělehradské ulici , PRODÁNO

Prodej bytu v obci Praha, okres Hlavní město Praha

Číslo zakázky: 0129     Datum zadání: 09.05.2018

Dobrý den, v rámci ALL INCLUSIVE servisu Vám nabízíme ke koupi družstevní byt - dispozice 2+1 a výměře 62,6 m2. Byt se nachází v přízemí šestipatrového domu s výtahem, který prošel částečnou revitalizací, zahrnující výměnu rozvodu vody, odpadů a slaboproudých elektrických rozvodů. Pro letošní rok je pak plánována malba interiéru společných prostor, ošetření balkonových dřevěných ploch a revitalizace vstupních dveří.

Byt je v původním stavu připravený k rekonstrukci. Dispoziční řešení bytu nabízí menší vstupní halu, dva samostatné pokoje, malou kuchyň, koupelnu, WC a spižírnu, k dispozici je také malý společný dvorek domu.

Ulice Bělehradská se nachází v naprostém dosahu centra města, tramvajové zastávky jsou od domu cca. 30m a stanice metra I. P. Pavlova je vzdálená cca. 500m. Výborné je také spojení autem do centra města i na severojižní magistrálu. Parkování je možné přímo u domu.

V blízkosti domu je kompletní občanská vybavenost včetně několika restaurací, nákupního centra, pošty, školy i školky. Umístění domu nabízí možnost procházek do přilehlého parku Folimanka, či Havlíčkových sadů.

Preferujeme rychlé a korektní jednání, v případě Vašeho zájmu o byt nás neváhejte kontaktovat, rádi Vás přivítáme na nezávazné návštěvě.

Zobrazit více Skrýt popis

Zodpovědný makléř
Kontakt makléře

Milan Krůček

+420 602 255 514

milan.krucek@stereoreality.cz
Zobrazit více informací
Poptávkový formulář