První ALL INCLUSIVE realitní kancelář v Praze

Nízkoenergetická funkcionalistická vila 29 000 000
Poloha zadaná inzerátem je ulice.
  • Typ nemovitosti
  • Prodej
  • Hlavní město Praha

Nízkoenergetická funkcionalistická vila

Prodej domu v obci Praha, okres Hlavní město Praha

Číslo zakázky: 0068     Datum zadání: 25.08.2016

Dobrý den, v rámci ALL INCLUSIVE servisu Vám ke koupi nabízíme novostavbu luxusního rodinného domu ve stylu moderní městské zástavby v žádané lokalitě pražských Hlubočep. Dům je koncipován jako dvoupodlažní, nepodsklepený, zastřešený plochou střechou se soukromou zahradou. Je v nízkoenergetickém standardu třídy A a poskytuje tak nejen vysoký komfort bydlení, ale i nízké náklady a úsporu financí. Vybavení tohoto domu odpovídá nejvyšším nárokům na bydlení a zahrnuje pouze kvalitní materiály a výrobky renomovaných značek. Celková plocha místností činí 287 m2, plocha teras a balkónů potom 201 m2.
V 1. patře domu se nachází předsíň s úložnými prostory, technická místnost s pračkou a sušičkou, sprcha s WC, pokoj pro hosty se samostatnou koupelnou a WC. Dále pak prostorná obývací zóna s kuchyní, jídelnou a komorou, interiérovým krbem a vstupy na venkovní terasy. Zde je k dispozici také krytý venkovní krb. V úrovni 1. patra je k domu přistavěna garáž pro osobní automobil s úložným prostorem pro zahradní techniku, střecha garáže je pak zároveň využita jako zahradní terasa s vegetací.
Ve 2. patře se nacházejí 4 prostorné pokoje se samostatnými koupelnami s WC a balkóny. Jeden z pokojů má přístup na zahradní terasu na střeše z garáže.
V nástavbě v úrovni 3. patra domu byla koncipována obytná galerie s přístupem na zahradní terasu na střeše domu, vybavená čajovou kuchyňkou pro přípravu občerstvení a nerušenou relaxaci.
V interiéru tohoto domu byly použity pouze vysoce kvalitní materiály. Okna jsou hliníková s trojskly a předokenními roletami. Vytápění je teplovodní, podlahové, s možností režimu chlazení v letních měsících. Dům je také vybaven inteligentním řídícím systémem pro ovládání regulace topení a stínících prvků.
Hlubočepy jsou vklíněny do skalních stěn Prokopského údolí a jedná se tedy o bydlení v krásné přírodě, ale zároveň v dosahu centra města. Samozřejmostí je kompletní občanská vybavenost a dostatek restaurací a obchodů. Nad Hlubočepy prochází železniční trať pražského Semmeringu, která byla uvedena do provozu již v roce 1872.

Zobrazit více Skrýt popis

Zodpovědný makléř
Kontakt makléře

Milan Krůček

+420 602 255 514

milan.krucek@stereoreality.cz
Zobrazit více informací
Poptávkový formulář