První ALL INCLUSIVE realitní kancelář v Praze

Moderní rodinný dům s výtahem 20 900 000
Poloha zadaná inzerátem je ulice.
  • Typ nemovitosti
  • Prodej
  • Hlavní město Praha

Moderní rodinný dům s výtahem , PRODÁNO

Prodej domu v obci Praha, okres Hlavní město Praha

Číslo zakázky: 0106     Datum zadání: 25.08.2017

Dobrý den, v rámci ALL INCLUSIVE servisu Vám ke koupi nabízíme zajímavý rodinný dům s vlastním proskleným výtahem a oddělenou samostatnou bytovou jednotkou, kterou lze využít jak pro bydlení, tak jako kancelář k podnikání. Dům byl vybudován v klidné části pražské čtvrti Hloubětín, je zasazen do kopce obklopeného zelení a nabízí kombinaci nerušeného bydlení v naprostém soukromí nedaleko rušného centra hlavního města.
Dům má 4 patra s prostornou garáží v přízemní části. V prvím nadzemním patře se nachází samostatná bytová jednotka s obývacím pokojem, ložnicí, prosvětlenou kuchyní s barem a krásným výhledem.
V dalším patře, kam je možné vyjet proskleným venkovním výtahem, pak nalezneme předsíň, prostornou koupelnu s WC, bidetem a sprchovým koutem, technickou místnost s kotlem a WC s umyvadlem, komoru. Dále pak především rozsáhlý propojený prostor moderní designové kuchyně s jídelnou a obývacím pokojem, jehož doménou je kompletně prosklená stěna, nabízející výhled nad přilehlé okolí. Z tohoto prostoru je možné projít dveřmi do venkovní společenské/wellness zóny s vířivou vanou jacuzzi, projektorem s plátnem, dřevěným sezením s grilem, lehátky, okrasnou zahradou a venkovním parkovacím stáním. Celý tento prostor je naprosto nerušený a nabízí úplné soukromí.
V nejvyšším patře domu se nacházejí 3 samostatné ložnice, prostorná terasa s krásným výhledem, koupelna s WC a vanou. Na stavbu domu byly za dohledu majitele použity nejkvalitnější materiály a stavební postupy, které se odrážejí v kvalitě provedení celého domu.
Preferujeme rychlé a korektní jednání. Pokud hledáte bydlení v blízkosti centra hlavního města, spojené s absolutním soukromím, neváhejte nás kontaktovat pro nezávaznou návštěvu tohoto, bez nadsázky, unikátního domu se příjemnou atmosférou.

Zobrazit více Skrýt popis

Zodpovědný makléř
Kontakt makléře

Milan Krůček

+420 602 255 514

milan.krucek@stereoreality.cz
Zobrazit více informací
Poptávkový formulář