První ALL INCLUSIVE realitní kancelář v Praze

Klidný byt s terasou 14 500 / měsíc
Poloha zadaná inzerátem je ulice.
  • Typ nemovitosti
  • Pronájem
  • Hlavní město Praha

Klidný byt s terasou , PRONAJATO

Pronájem bytu v obci Praha, okres Hlavní město Praha

Číslo zakázky: 0136     Datum zadání: 24.07.2018

Dobrý den, v rámci All inclusive servisu, si Vám dovolujeme nabídnout k pronájmu moderní byt 2kk ve velmi klidné lokalitě Malvazinek.
Byt se nachází v malém bytovém domě se zahradou, který v loňském roce prošel rekonstrukcí elektřiny, stoupaček i celého interiéru.
Byt se nachází ve třetím - posledním patře a skládá se z předsíně, dvou neprůchozích pokojů - z obou je samostatný vstup na terasu, která je do tvaru U podél celého bytu a je z ní krásný výhled na Prahu. Dále menší kuchyně, která společně s koupelnou byla nově kompletně zrekonstruovaná. V koupelně je nová dlažba s vyhřívanou podlahou, vana a WC, technická místnost s plynovým kotlem, který vytápí byt a zároveň ohřívá vodu.
V okolí domu jsou možnosti klidných procházek mezi vilkami, přesto že 2 stanice autobusem odsud se nachází metro Anděl. V blízkosti domu je nákupní centrum Albert, místní vyhlášený řezník, trafika a další kompletní občanská vybavenost. Pro volné chvíle si můžete posedět na zahrádce restaurace Pod vzrostlými kaštany.
Preferujme rychlé a korektní jednání, rádi Vás přivítáme na nezávazné návštěvě.

Zobrazit více Skrýt popis

Zodpovědný makléř
Kontakt makléře

Petra Malá

+420 604 501 385

petra.mala@stereoreality.cz
Zobrazit více informací
Poptávkový formulář