První ALL INCLUSIVE realitní kancelář v Praze

KAMENNÁ CHALUPA U LESA 2 950 000
  • Typ nemovitosti
  • Prodej
  • Benešov

KAMENNÁ CHALUPA U LESA

Prodej objektu v obci Křečovice, okres Benešov

Číslo zakázky: 0210     Datum zadání: 14.06.2020

Dobrý den, v rámci All inclusive servisu si Vám dovolujeme nabídnout ke koupi kamennou chalupu s obytnou plochou 87 m2 a užitnou plochou 124m2. Tato malebná nemovitost stojí na pozemku o velikosti 495 m2, kde můžete trávit volný čas se svojí rodinou nebo ji využít pro celoroční bydlení.
Chalupa byla postavena okolo roku 1905 a před 10-ti lety prošla celkovou rekonstrukcí (okolo chalupy jsou provedeny drenáže, nová fasáda, omítky, podlahy, koupelna a střecha). Zdi jsou kamenné, 80 cm široké. Co se týče stavebních prvků - okna jsou původní, střecha z šindele a přízemní obytné plochy mají všude dlažbu. Vytápění domu zajištují krbová kamna , na ohřev vody je zde bojler. Výhodou této nemovitosti je připojení na obecní vodovod a vlastní jímka na pozemku, dále elektrická přípojka na 220 V i na 380 V. V nemovitosti je satelitní příjem – Skylink.
Chalupa má dvě patra. Aktuální dispoziční řešení je 3+1, přičemž v přízemí naleznete zápraží s posezením a přenosným grilem, na které navazuje do svahu vykopaný, kamenem obložený sklep. Dále do obytné části vstupujete přes zádveří, verandu, kuchyň vybavenou základními spotřebiči, obývací pokoj s krbovými kamny, ložnici s koupelnu a toaletou. V patře, které má vlastní vchod v zadní části zahrady, je vybudovaná ložnice a jsou zde další půdní prostory, které je možné přebudovat na obytné místnosti.
Vzrostlá zahrada nabízí plno možností pro zahradní kreativitu či relaxaci a odpočinek. V soukromí zahrady, kde stojí pergola s grilem a udírnou, můžete příjemně posedět s přáteli. Parkování je možné i na pozemku.
Podvlkonice je malá vesnice 30 km od Prahy, která leží 4 km od Neveklova, kde je veškerá občanská vybavenost. Bližší poštu a prodejnu potravin najdete v Křečovicích (4 min. autem). Zastávka příměstského autobusu je vzdálena 500 m od chalupy. Necelých 13 km se nachází rekreační středisko Nová Živohošť a Ski areál Monínec je 16 km. V malebném okolí můžete podnikat plno zajímavých výletů a příjemných procházek do přírody. Pro milovníky koní je v okolí několik stájí s možností ustájení vlastního koně.

Koupi lze financovat hypotečním úvěrem, který pro Vás zajistíme včetně nízké úrokové sazby.

Neváhejte nás kontaktovat, rádi Vás přivítáme na nezávislé prohlídce této nemovitosti.

Zobrazit více Skrýt popis

Zodpovědný makléř
Kontakt makléře

Bc. Denisa Ondrášková Krossová

+420 604 312 183

denisa.ondraskova@stereoreality.cz
Zobrazit více informací
Poptávkový formulář