První ALL INCLUSIVE realitní kancelář v Praze

Jižně orientovaný rozlehlý pozemek 1 850 000
Poloha zadaná inzerátem je obec.
  • Typ nemovitosti
  • Prodej
  • Mladá Boleslav

Jižně orientovaný rozlehlý pozemek , PRODÁNO

Prodej pozemku v obci Košátky, okres Mladá Boleslav

Číslo zakázky: 0191     Datum zadání: 16.02.2020

V rámci ALL inclusive servisu si Vám dovolujeme nabídnout ke koupi rozlehlý, jižně orientovaný pozemek s výhledem do přírody, který je vhodný k výstavbě rodinného domu.

Jedná se o pozemek nacházejících se v katastrálním území klidné obce Košátky, která má pouhých 220 obyvatel s nebývale velkým množstvím mladých rodin s dětmi, což do budoucna skýtá jistý rozvoj obce. V obci se nachází obecní hospoda, bylo v ní vybudováno nové dětské hřiště a v průběhu roku 2020 bude realizována výstavba obecní kanalizace a vodovodu. Veškerá občanská vybavenost včetně pošty, restaurace, školy, školky, čerpací stanice a obchodu jsou vzdáleny 3km v obci Byšice do které lze pohodlně dopravit pomocí příměstské autobusové linky.

Obec Košátky je obklopena lesy, protéká jí Košátecký pstruhový potok, v její blízkosti se nachází CHKO Kokořínsko, jedná se o vyhledávanou lokalitu houbařů a cyklistů s krásnou krajinou, přesto je dojezdová vzdálenost do Hlavního města na Černý Most po D10 jen 32km – necelých 30minut jízdy, do Mladé Boleslavi pak 24km a Mělníka pouhých 12 km. V obci je také vlaková stanice na trase Praha-Turnov.

Na koupi pozemku zajistíme výhodné hypoteční financování.

V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat, rádi Vám sdělíme informace podrobnějšího charakteru.

Zobrazit více Skrýt popis

Zodpovědný makléř
Kontakt makléře

Milan Krůček

+420 602 255 514

milan.krucek@stereoreality.cz
Zobrazit více informací
Poptávkový formulář