První ALL INCLUSIVE realitní kancelář v Praze

Jižně orientovaný pozemek 2 395 900
Poloha zadaná inzerátem je obec.
  • Typ nemovitosti
  • Prodej
  • Mladá Boleslav

Jižně orientovaný pozemek , PRODÁNO

Prodej pozemku v obci Košátky, okres Mladá Boleslav

Číslo zakázky: 0204     Datum zadání: 02.05.2020

V rámci ALL inclusive servisu si Vám dovolujeme nabídnout ke koupi, jižně orientovaný pozemek s neopakovatelným výhledem do přírody, který je vhodný k výstavbě rodinného domu.

Jedná se o pozemek nacházejících se v katastrálním území klidné obce Košátky, která má pouhých 220 obyvatel s nebývale velkým množstvím mladých rodin s dětmi, což do budoucna skýtá jistý rozvoj obce, kde se již dnes nachází obecní hospoda, bylo vybudováno nové dětské hřiště a v průběhu roku 2020 bude realizována výstavba obecní kanalizace a vodovodu. Veškerá občanská vybavenost včetně pošty, restaurace, školy, školky, čerpací stanice a obchodu jsou vzdáleny 3km v obci Byšice.

Obec Košátky je obklopena lesy, v její blízkosti se nachází CHKO Kokořínsko, jedná se o vyhledávanou lokalitu houbařů a cyklistů s krásnou krajinou, přesto je dojezdová vzdálenost do Hlavního města na Černý Most po D10 jen 32km – necelých 30minut jízdy, do Mladé Boleslavi pak 24km a Mělníka pouhých 12 km. V obci je také vlaková stanice na trase Praha-Turnov.
Na pozemek zajistíme výhodné hypoteční financování.

V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat, rádi Vám sdělíme další informace.

Zobrazit více Skrýt popis

Zodpovědný makléř
Kontakt makléře

Milan Krůček

+420 602 255 514

milan.krucek@stereoreality.cz
Zobrazit více informací
Poptávkový formulář