První ALL INCLUSIVE realitní kancelář v Praze

Dům v blízkosti zámku Jemniště 3 490 000
Poloha zadaná inzerátem je část města.
  • Typ nemovitosti
  • Prodej
  • Benešov

Dům v blízkosti zámku Jemniště , PRODÁNO

Prodej domu v obci Postupice, okres Benešov

Číslo zakázky: 0175     Datum zadání: 24.09.2019

Dobrý den, v rámci ALL INCLUSIVE servisu Vám nabízíme ke koupi rodinný domek, který se nachází ve velice klidném a malebném prostředí osady Lísek u zámku Jemniště. Osada je vzdálená 1 km od obce Postupice, kde se nachází veškerá občanská vybavenost včetně školy, školky, pošty, obchodu, kulturního domu, lékaře. Od osady je pak pouhých 7 km vzdáleno město Benešov, které rovněž nabízí veškerou občanskou vybavenost. Dům leží 300 metrů od vlakové a autobusové zastávky, kde je přímé spojení do Prahy, Benešova či Vlašimi.

U vstupu do domu jsou dvě krytá garážová stání, ze kterých se vstupuje na udržovanou zahradu, která poskytuje naprosté soukromí. Parcela má výměru cca 545m2 z toho zastavěné plochy je 252m2, a to včetně samostatné dílny, kterou uvítá většina kutilů a uzavřené prostorné pergoly, do které se vejde až 18 lidí. Tuto místnost lze celoročně užívat k setkání s přáteli díky vnitřnímu krbu.

Dům, který je postaven z tvárnic a cihel má novou střechu Tondach, včetně latí a folie, plastová okna, nové dveře, kompletní nové topení v CU s dvojím druhem vytápění - el.kotel Protherm + litinový kotel Viadrus na tuhá paliva (koks, dřevo, uhlí), vlastní 7,5m hlubokou studnu s pitnou vodou se stabilním sloupcem vody 3,5m, čističku OV, elektrické rozvody 220/380V a pevnou telefonní linku.

V 1. patře je prostorný na západ orientovaný obývací pokoj s krbem, který v chladných měsících navodí příjemnou atmosféru, na jih situovaná ložnice s vestavěnou skříní, kde je dostatek úložného prostoru a je z ní nádherný výhled do okolní přírody, dále šatnu kterou lze využít i jako dětský pokoj, koupelna a samostatné WC. Toto patro má výměru 99,52m2.

V přízemí se pak nachází nová plně funkční kuchyně a dále dle projektu a se stavebním povolením ze zhruba 50% hotová samostatná bytová jednotka, s plánovaným obývacím pokojem s kuchyní, ložnicí, koupelnou a samostatným WC. Dále je zde technická místnost s 200 l kombinovaným bojlerem a kotelna. V domě je rozvedena nově voda a odpady v plastovém provedení, dále jsou hotové a zateplené podlahy s 10cm polystyrenem. Tato bytová jednotka se může stát součástí stávajícího domu a rozšířit jeho dispozice nebo ji lze oddělit jako samostatný byt například pro prarodiče.
V této malebné krajině, která je takzvaně podzámčí zámku Jemniště, můžete nerušeně relaxovat či aktivně využívat místní turistické trasy, chodit na houby nebo se za pár minut ocitnout v městě Benešov.

Neváhejte nás kontaktovat ohledně nezávazné prohlídky této nemovitosti, rádi Vás přivítáme.

Zobrazit více Skrýt popis

Zodpovědný makléř
Kontakt makléře

Petra Malá

+420 604 501 385

petra.mala@stereoreality.cz
Zobrazit více informací
Poptávkový formulář