První ALL INCLUSIVE realitní kancelář v Praze

Čtyřgenerační rodinný dům se samostatnými bytovými jednot... cena u makléře
  • Typ nemovitosti
  • Prodej
  • Praha-západ

Čtyřgenerační rodinný dům se samostatnými bytovými jednotkami , PRODÁNO

Prodej domu v obci Jesenice, okres Praha-západ

Číslo zakázky: 0100     Datum zadání: 31.07.2019

Dobrý den, v rámci ALL INCLUSIVE servisu Vám nabízíme k prodeji čtyřgenerační rodinný dům s nezávislými bytovými jednotkami, který je vhodný k bydlení pro velkou rodinu. Díky maximálnímu soukromí, které prostory nabízejí, je možné tento dům využít až pro čtyřgenerační bydlení nebo jako kombinaci bydlení a podnikání (např. ordinace, ateliér, kanceláře, apod.).

Dům byl kolaudován v roce 2015 a je dispozičně řešen jako čtyři samostatné jednotky, z toho dvě vždy s vlastním vchodem. Každá bytová jednotka má rozlohu cca. 180 m2 o dispozici 4 nebo 5kk. Ve všech místnostech jsou zvýšené stropy. V přízemí domu je podlahové topení. Dům obklopuje diskrétně oplocená zahrada, která poskytuje naprosté soukromí a prostor pro relaxaci i zábavu. Dům je v případě zájmu nabízen i s vybavením a náleží k němu dvě garáže i dostatek parkovacích míst.

Velkou výhodou tohoto domu jsou nízké provozní náklady, stejně jako jeho poloha. Dům se nachází v klidné části obce Jesenice u Prahy, která se stala velmi žádanou a vyhledávanou lokalitou především díky snadné dostupnosti do centra hlavního města i k cestám mimo Prahu díky přímému napojení na Pražský okruh a také díky své kompletní občanské vybavenosti, včetně docházkové blízkosti školy Sunny canadian international school.

V případě Vašeho zájmu nás kdykoliv kontaktujte, rádi Vás uvítáme na nezávazné návštěvě.

Zobrazit více Skrýt popis

Zodpovědný makléř
Kontakt makléře

Milan Krůček

+420 602 255 514

milan.krucek@stereoreality.cz
Zobrazit více informací
Poptávkový formulář