První ALL INCLUSIVE realitní kancelář v Praze

Byt u Vyšehradských hradeb 4 200 000
Poloha zadaná inzerátem je ulice.
  • Typ nemovitosti
  • Prodej
  • Hlavní město Praha

Byt u Vyšehradských hradeb , PRODÁNO

Prodej bytu v obci Praha, okres Hlavní město Praha

Číslo zakázky: 0119     Datum zadání: 07.03.2019

Dobrý den, v rámci ALL INCLUSIVE servisu Vám nabízíme ke koupi družstevní byt - dispozice 3kk a výměře 63 m2. Byt se nachází v prvním patře čtyřpatrového domu s novou fasádou, který prošel částečnou revitalizací, zahrnující výměnu elektrických a plynových rozvodů, dále došlo k opravám reliéfů a vymalování interiéru celého domu.
Byt je v původním stavu připravený k rekonstrukci. Dispoziční řešení bytu nabízí menší vstupní halu, tři samostatné pokoje, koupelnu, WC a spižírnu, k dispozici je také malý společný dvorek domu.

Ulice Lumírova se nachází naproti Vyšehradské pevnosti, v její blízkosti jsou tramvajové zastávky a stanice metra C Vyšehrad. Výborné je také spojení autem do centra města i na severojižní magistrálu. Parkování je bezproblémové přímo u domu.

Umístění domu nabízí možnost procházek do přilehlých Lumírových sadů, které se nachází přímo naproti domu. Dále je možnost procházek ve velkém parku na Vyšehradě, kde se nachází chrám sv. Petra a Pavla, Vyšehradské katakomby, rotunda sv. Martina. Tento velký park skýtá krásný výhled na Prahu a řeku Vltavu.
V blízkosti domu je kompletní občanská vybavenost včetně několika restaurací, nákupního centra, pošty, školy i školky.

Preferujeme rychlé a korektní jednání, v případě Vašeho zájmu o byt nás neváhejte kontaktovat, rádi Vás přivítáme na nezávazné návštěvě

Zobrazit více Skrýt popis

Zodpovědný makléř
Kontakt makléře

Milan Krůček

+420 602 255 514

milan.krucek@stereoreality.cz
Zobrazit více informací
Poptávkový formulář