První ALL INCLUSIVE realitní kancelář v Praze

Byt u přírodního koupaliště Lhotka 4 320 000
  • Typ nemovitosti
  • Prodej
  • Hlavní město Praha

Byt u přírodního koupaliště Lhotka , PRODÁNO

Prodej bytu v obci Praha, okres Hlavní město Praha

Číslo zakázky: 0165     Datum zadání: 16.04.2019

Dobrý den, v rámci All inclusive servisu si Vám dovolujeme nabídnout k prodeji družstevní byt dispozice 3+1, který se nachází ve třetím patře sedmi patrového domu v bezprostřední blízkosti přírodního koupaliště Lhotka.
Byt o rozloze 68 m2 má na východ orientovaný světlý obývací pokoj se 7m2 velkou lodžií a samostatnou kuchyní s oknem na jih a výhledem na koupaliště. Dále dva samostatné pokoje orientované na západ s okny do vzrostlé zeleně. Předsíň se skládá z prostorné chodby, kde naleznete vhodný prostor na vestavěné skříně, vstup do koupelny a na samostatné WC. Byt je celkově ve velice pěkném stavu a náleží k němu komora ležící přímo proti vstupu do bytu.
Dům je zateplený s novou fasádou a plastovými okny. Interiér domu je v původním stavu, v květnu letošního roku však bude zahájena postupná revitalizace interiérů domu včetně nového výtahu.
V této lokalitě je výborná občanská vybavenost (škola, školka, lékaři, pošta, OC Novodvorská, supermarket Albert, Penny). Autobusová zastávka je hned vedle domu – směr metro C Kačerov a metro B - Smíchovské nádraží. Bezproblémové je pak parkování a spojení autem na městský okruh.
Pro milovníky přírody je zde nepřeberné množství možností procházek v Krčském lese, Modřanské rokli či pro sportovce pár minut jízdy vzdálená a oblíbená cyklostezka podél řeky Vltavy. Biotop Lhotka je přes ulici u domu, kde v letních měsících můžete strávit příjemný odpočinek u vody.
Preferujeme rychlé a korektní jednání, v případě Vašeho zájmu o byt nás neváhejte kontaktovat, rádi Vás přivítáme na nezávazné návštěvě.

Zobrazit více Skrýt popis

Zodpovědný makléř
Kontakt makléře

Petra Malá

+420 604 501 385

petra.mala@stereoreality.cz
Zobrazit více informací
Poptávkový formulář