První ALL INCLUSIVE realitní kancelář v Praze

Byt s garážovým stáním 4 000 000 Cena je včetně garážového stání
Poloha zadaná inzerátem je ulice.
  • Typ nemovitosti
  • Prodej
  • Hlavní město Praha

Byt s garážovým stáním , PRODÁNO

Prodej bytu v obci Praha, okres Hlavní město Praha

Číslo zakázky: 0109     Datum zadání: 23.09.2017

Dobrý den, v rámci ALL INCLUSIVE servisu Vám nabízíme ke koupi byt 2+1 s vlastním garážovým stáním, o výměře 60,4 m2, který se nachází v prvním patře šestipatrového domu s výtahem. Dispoziční řešení bytu nabízí velkou vstupní halu, dva prostorné pokoje, menší kuchyň s kuchyňskou linkou, rozměrnou koupelnu s vanou, technickou místnost s plynovým kotlem a oddělené WC s umyvadlem. K bytu naleží sklep o velikosti 2,8 m2.
Topení je zajištěno zcela nezávisle pomocí ekonomického plynového kotle s jednoduchým a ergonomickým ovládáním.
Parkování je zajištěno ve vlastním garážovém stání, které je doslova při ruce bytu a je součástí jeho ceny. Bezproblémové je také parkování přímo u domu. Dům se nachází v blízkosti stanice metra C – Ládví, stejně tak tramvajových a autobusových zastávek s přímým spojením do centra města.
V bezprostřední blízkosti bytu také naleznete chráněné území Okrouhlík, které zahrnuje svah nad zahrádkářskou kolonií, kam je možné chodit na procházky do přírody. V okolí se také nachází několik restaurací, nákupní centrum, pošta, škola i školka.
Preferujeme rychlé a korektní jednání, v případě Vašeho zájmu o byt nás neváhejte kontaktovat, rádi Vás přivítáme na nezávazné návštěvě.

Zobrazit více Skrýt popis

Zodpovědný makléř
Kontakt makléře

Milan Krůček

+420 602 255 514

milan.krucek@stereoreality.cz
Zobrazit více informací
Poptávkový formulář