Pronájem známé a dobře fungující restaurace MOUNT, Čelákovice

Kostelní, Čelákovice | 681 m²

ID 00079
Kontakt
40 000 Kč za měsíc
bez poplatků, + provize RK, včetně právního servisu

V rámci All inclusive servisu si vám dovolujeme nabídnout k pronájmu oblíbenou a dobře fungující restauraci MOUNT v Čelákovicích, Kostelní ulice. Jedná se o objekt zahrnující prostornou restauraci, technické zázemí, sklep, venkovní terasu s pódiem, dětský koutek, obchod, samostatnou kuchyni pro výrobu a rozvoz jídel. Díky své rozloze a vybavení je tento prostor vhodný pro svatby, oslavy, soukromé produkce, společenská setkání apod.
Prostor výčepu s krbem a posezením nabízí kapacitu pro 20 osob (37 m2), hlavní sál restaurace kapacitu až pro 31 osob (46 m2), menší sklad za výčepem (4,5 m2), kompletně vybavenou kuchyň (18 m2), sklep (9 m2), toalety pro zákazníky. Samozřejmostí je zázemí pro personál – šatna, kancelář a toalety. Venkovní krytá terasa o rozloze 100 m2 poskytuje kapacitu pro 50 osob, dětský koutek, pódium pro produkci a taneční prostor.
Součástí objektu je také menší obchod se vstupem z ulice, dále technické zázemí a oddělená kuchyně sloužící pouze pro přípravu jídel, určených k rozvozu – nyní výborně prosperující s denním rozvozem 200 – 250 jídel, známá na webových stránkách jako „Babiččina plotýnka“ (webové stránky lze využívat v rámci pronájmu).
Čelákovice jsou město rozkládající se u Labe ve Středočeském kraji, vzdálené pouhých 20 km od Prahy. Jedná se o velmi oblíbené místo pro žití, stejně tak výletní destinaci.
Nájemné činí 40.000Kč za měsíc, zahrnuje kompletní vybavení. Na nového provozovatele bude převedena spotřeba plynu, elektřiny a vody. Internet není v ceně nájemného.
Celková rozloha: restaurace + zázemí 157,5 m2, venkovní terasa + dětský koutek 110 m2, obchod
33 m2, kuchyň pro rozvoz jídel 40 m2.
V případě, že vás tato nabídka zaujala, kontaktujte naši makléřku, která vám ráda podá více informací a sejde se s vámi na místě na nezávazné prohlídce objektu.

KategorieRestaurace
LokalitaKostelní, Čelákovice
OkresPraha-východ
Plocha užitná681 m²
Stav objektuVelmi dobrý
BudovaCihlová
Typ domuPatrový
Poloha objektuŘadový
Umístění objektuCentrum obce
ZástavbaObchodní a obytná
En. náročnost b.G (PENB nedodán)

Lokalita

Kostelní
Čelákovice
Máte zájem o tuto nemovitost?
Kontaktujte makléře