Obchodní a skladovací prostory nedaleko Čáslavi

Ovocná, Vrdy - Dolní Bučice | 190 m²

ID 00111
Kontakt
50 000 Kč za měsíc

Dobrý den, v rámci ALL INCLUSIVE servisu Vám nabízíme k pronájmu komerční areál nedaleko Čáslavi, který lze využít i jako skladovací prostory.

Nemovitost se nachází na adrese Ovocná 279, Dolní Bučice - asi 5 km od Čáslavi. Jedná se
o objekt z roku 2004 a jde o stavbu z PUR panelů. Vnitřní části jsou ze SDK a Ytongu. Objekt se skládá z garáže o velikosti 10 x 5 m, uzavřené vraty o velikosti 4 m na šířku a 3,7 m na výšku, dále prodejní plochy 11 x 7 m a skladových prostor o rozloze 8 x 7m. K dispozici jsou zde dvě samostatná WC, dvě sprchy a kuchyňský kout. Ze skladu je možnost expedovat zboží přes nákladovou rampu. Zadní vrata vedoucí na rampu mají rozměr 2,9 m šířky a 2,3 m výšky.

Objekt je vytápěn tepelným čerpadlem, s kombinací klimatizace a elektrokotlem. Klimatizované prostory jsou pouze v prodejní části. Do areálu vedou dva vjezdy, celý areál je kompletně oplocen. V objektu je nainstalovaný zabezpečovací systém s alarmem Jablotron vč. kamery se záznamem.

Kolem domu je zatravněná udržovaná plocha o rozloze cca 1000m2. V areálu je
10 parkovacích míst ze zámkové dlažby. V objektu je možnost připojení na 230 V a 380 V. Na dané nemovitosti a pozemku není žádné finanční zatížení ani věcné břemeno.

Pronájem tohoto plně funkčního a praktického areálu můžeme vřele doporučit. Zároveň preferujeme rychlé a korektní jednání. Pokud Vás nabídka zaujala, neváhejte pro bližší informace kontaktovat makléře této nemovitosti, rád Vás přivítá na nezávazné prohlídce.

KategorieObchodní prostory
LokalitaOvocná, Vrdy - Dolní Bučice
OkresKutná Hora
Plocha užitná190 m²
Plocha nebytových prostor50 m²
Obchodní plocha80 m²
Plocha skladů60 m²
Stav objektuVelmi dobrý
BudovaPanelová
Typ domuPřízemní
Poloha objektuSamostatný
Umístění objektuOkraj obce
ZástavbaPrůmyslová
Datum nastěhování1. březen 2023
Rok výstavby2004
En. náročnost b.G (PENB nedodán)

Lokalita

Ovocná
Vrdy - Dolní Bučice
Máte zájem o tuto nemovitost?
Kontaktujte makléře