Rodinné sídlo s krásným výhledem do údolí Vltavy

Nad parkem, Praha - Zbraslav | 682 m²

ID 00001
Kontakt
prodáno
včetně poplatků, včetně provize, včetně právního servisu

Dobrý den, v rámci All inclusive servisu Vám nabízíme ke koupi unikátní rodinný dům, který skýtá možnost nádherného bydlení v absolutním soukromí, přestože stojí nedaleko centra města, v městské části Prahy 5- Zbraslavi. Dům lze využít pro luxusní rodinné bydlení, ale i pro podnikání, díky majestátním prostorám v podzemí by byl vhodný například k přestavbě na lékařskou kliniku a podobně.

Dům má fakticky pět podlaží, v prvním naleznete velkoryse řešený obytný prostor s kuchyní, jídelnou, krbem a přímým vstupem na terasu a na schodiště, vedoucí na zahradu s fontánou a venkovním barem s posezením.

Ve druhém patře se nachází prostorná ložnice se soukromou koupelnou, velkou šatnou a přístupem na druhou terasu, dále pak dětský pokoj, pokoj pro hosty a koupelna.

Ve třetím nadpodlaží se nachází velký ateliérový pokoj s krbem a vstupem na třetí terasu.

V nejvyšším patře je po točitém schodišti přístupná prosklená zimní zahrada ve tvaru kruhu a čtvrtá terasa, která nabízí nádherný výhled na celé okolí a nezaměnitelný klid a atmosféru pro relaxování.
V podzemní části domu je vybudován společenský prostor s fontánou, kompletně zařízeným barem, krbem, saunou, sprchou, jacuzzi, fitness, koupelnou, herní místností a bytem domovníka.

Při stavbě domu byly použity výhradně nejkvalitnější materiály, včetně italského mramoru. Toto rozsáhlé sídlo lze využít k prestižnímu a příjemnému rodinnému bydlení v místě s plnou občanskou vybaveností, s rychlým přístupem na Pražský okruh a krátkou dojezdovou vzdáleností do centra města.

V případě Vašeho zájmu Vás rádi uvítáme na nezávazné návštěvě.

Soubory ke stažení:

video YouTube
PENB
KategorieVila
LokalitaNad parkem, Praha - Zbraslav
Okresúzemí Hlavního města Prahy
Velikost5 a více pokojů
Plocha užitná682 m²
Plocha pozemku994 m²
Počet podlaží4
Stav objektuVelmi dobrý
BudovaCihlová
Typ domuPatrový
Poloha objektuSamostatný
Umístění objektuKlidná část obce
ZástavbaObytná
Datum nastěhování10. leden 2022
Rok kolaudace1997
Rok výstavby1996
En. náročnost b.D - Méně úsporná
Ukazatel ENB229.1 kWh/m2 za rok
podle vyhláškyvyhláška 78/2013 Sb

Lokalita

Nad parkem
Praha - Zbraslav
Máte zájem o tuto nemovitost?
Kontaktujte makléře