Projekt - OCEANSCAPE villas

Kutuh Village, Pandawa Beach, Indonésie | 1 404 m²

ID 00133
Kontakt
2 000 000 USD
včetně poplatků, včetně provize, včetně právního servisu

Nabízíme jedinečnou investiční příležitost pro 1 – 4 investory. Stát se součástí a to jako přímý vlastník pozemku a projektu, který je připraven k výstavbě. Jedná se o jedinečnou příležitost k investici na krásném místě, v těsné blízkosti pobřeží, nedaleko letiště a 3 golfových hřišť. Jedná se o výstavbu komplexu sedmi luxusních vil od známého architekta Waltera F. Wagnera, autora resortu Nihiwatu na Sumbě, Gapura vista na Pandawa – a dalších projektů na Bali v Indonésii a ve světě.

Všechny vily mají velký otevřený obývací prostor a jídelnu spojenou s kuchyní a venkovním bazénem. Dále terasou nebo zahradou v prvním patře. Velké moderní ložnice ve druhém patře a obrovský rooftop se zábavným prostorem pro jacuzzi, venkovní bar s grilem. Všechny vily mají neomezený výhled na oceán z prvního a střešního patra. V přízemí se pak počítá s úložnými prostory, pokojem pro služebnictvo, kanceláří či hostinským pokojem.

Bytový komplex bude mít vlastní systém úpravy vody a čištění odpadních vod, kde se bude voda recyklovat a dále využívat pro domácí i pitnou spotřebu. Velkou a významnou výjimkou a nezvyklé pro lokalitu Bali bude možnost pít vodu přímo z kohoutku.

Počítáno je s výstavbou třech tipů vil:
4x Villa type A: 3 patrové vily, 3x ložnice 4 koupelna , soukromý bazén, zahrada nebo terasa , suterén (kancelář, garáž, pokoj pro služku, prádelna ), velký rooftop.
2x Villa type B:
4x ložnice, 4 koupelna, WC, soukromý bazén, garáž, zahrada, rooftop.
1x Villa Loft type:
Vila se 2 ložnicemi a 2 koupelnami, soukromý bazén, přístřešek pro auto, rooftop.

Celkové investiční náklady jsou aktuálně odhadovány na 2.000.000,- USD. Splatnost investice je odhadována na zhruba pět let z pronájmu vil nebo lze vily po dostavbě projektu obratem prodat, s velmi zajímavým ziskem, založením firmy a podnikáním v Indonésii se zajištěním permanentních víz.

KategorieVila
LokalitaKutuh Village, Pandawa Beach, Indonésie
VelikostAtypický
Plocha užitná1.404 m²
Plocha pozemku2.100 m²
Stav objektuProjekt
BudovaCihlová
Typ domuPatrový
Poloha objektuŘadový
Umístění objektuKlidná část obce
ZástavbaRekreační
Rok výstavby2023
En. náročnost b.G (PENB nedodán)

Lokalita

Kutuh Village
Pandawa Beach
Indonésie
Máte zájem o tuto nemovitost?
Kontaktujte makléře