Rodinný dům nedaleko Kerského lesa

Velenka | 114 m²

ID 00094
Kontakt
prodáno

Dobrý den, v rámci našeho ALL INCLUSIVE servisu si Vám dovolujeme nabídnout ke koupi podsklepený rodinný dům ležící v obci Velenka vzdálené 30 km od Hlavního města. Dům prošel rekonstrukcí vnitřních prostor, včetně podlah, omítek, oken, dveří, rozvodů elektrického proudu, osazením kombinovaného kotle, moderní kuchyně, koupeny, WC a vestavěných skříní.
V přízemní části naleznete velký obývací pokoj, kuchyň, koupelnu s podlahovým vytápěním a samostatné WC. V prvním patře pak ložnici s terasou, dva dětské pokoje a půdu, ve které lze vybudovat další pokoj. K domu náleží předzahrádka s výměrou 65 m2 a sklep o výměře 23 m2.
Obec Velenka se nachází nadosah od Prahy (dopravní dostupnost je cca 20 min po dálnici D11, nebo přímý autobusový spoj v rámci PID na metro trasy B stanice Černý Most, z obce Poříčany je pak vlakové spojení). Tuto lokalitu ceněnou zejména pro jedinečný přírodní park Kersko-Bory si oblíbil i spisovatel Bohumil Hrabal, jehož věhlasná Hájenka, místo děje filmu Jiřího Menzela Slavnosti sněženek je v docházkové dostupnost. Stejně tak i Svato-josefský minerální pramen. V Kerském lese je též prohlášena evropsky významná lokalita Kerské rybníčky. Při západním pomezí přírodního parku také leží národní přírodní památka Slatinná louka u Velenky.
Občanskou vybavenost nabízí blízká obec Sadská, kde se nachází kompletní občanská vybavenost včetně obchodu se smíšeným zbožím, mateřské školka, škola a lékař.

Preferujeme rychlé a korektní jednání, v případě Vašeho zájmu o dům nás neváhejte kontaktovat, rádi Vás přivítáme na nezávazné návštěvě.

Soubory ke stažení:

video YouTube
PENB
KategorieRodinné domy
LokalitaVelenka
OkresNymburk
Velikost4 pokoje
Plocha užitná114 m²
Plocha pozemku167 m²
Stav objektuPo rekonstrukci
BudovaCihlová
Typ domuPatrový
Poloha objektuSamostatný
Umístění objektuCentrum obce
ZástavbaObytná
En. náročnost b.E - Nehospodárná
Ukazatel ENB379 kWh/m2 za rok
podle vyhláškyvyhláška 78/2013 Sb

Lokalita

Velenka
Máte zájem o tuto nemovitost?
Kontaktujte makléře