Prodej, Rodinné domy, 4KK + stavební parcela a 30.000 m2 pozemků - Stříbrná Skalice

Černokostelecká 85, Stříbrná Skalice | 145 m²

ID 00145
Kontakt
16 990 000 Kč

Dobrý den, v rámci ALL INCLUSIVE SERVISU vám nabízíme ke koupi opravdu exkluzivní soubor nemovitostí. Jedná se o rodinný dům 4KK, nacházející se na pozemku o velikosti 1197 m2. Součástí prodeje je také vedlejší stavební pozemek o velikosti 1929 m2. Možností je tak na tomto pozemku postavit další dům. Pokud jste milovníky zahrady, můžete si na těchto 3126 m2 realizovat své sny. Kromě toho je tato nemovitost obklopena více než 30.000 m2 pozemků, které přímo sousedí s hlavní parcelou. Stávající majitel se o tyto pozemky dokonale stará a pravidelně je seká mulčovací sekačkou. Veškerá údržba je prováděna v souladu s přírodou a bez použití chemikálií. Tyto pozemky, které sloužily jako pastviny pro několik koní, jsou skutečným rájem pro milovníky přírody.
Při prozkoumávání této jedinečné nemovitosti si rovněž můžete užívat bazénu s kyslíkovou filtrací s pískem. Samozřejmostí u takovéhoto bazenů je ohřev vody a protiproud.Zdrojem vody domu je studna, respektive hloubkový vrt o délce 93 m, což znamená, že nemusíte mít obavy z nedostatku vody. Kromě toho byly provedeny rozsáhlé analýzy, které potvrzují její vynikající kvalitu a zařazují ji mezi kojenecké vody.Odpady jsou řešeny ekologickou čističkou odpadních vod s 5 kubíkovou přečerpávací nádrží. Na celém domě byl nainstalován kamerový systém se 8 kamerami, který zajišťuje nepřetržitý dohled a ochranu nemovitosti.
Stříbrná skalice, obklopená nádhernými lesy, se nachází v srdci malebného kraje. Je obklopena horskými vrcholy a údolími, která nabízejí překrásné výhledy a nekonečné možnosti pro aktivní životní styl. Pro milovníky přírody a outdoorové aktivity je tato lokalita rajským útočištěm.
Koupi této nemovitosti mohu vřele doporučit. Rád vám zodpovím případné dotazy a také Vás rád přivítám na nezávazné prohlídce. Nákup nemovitosti lze financovat hypotečním úvěrem, s jehož vyřízením a zajištěním exkluzivních podmínek vám také rád pomohu. V případě více vážných zájemců o tuto nemovitost může dojít k jednání o ceně.

Soubory ke stažení:

skalice v2
video YouTube
KategorieRodinné domy
LokalitaČernokostelecká 85, Stříbrná Skalice
OkresPraha-východ
Velikost4 pokoje
Plocha užitná145 m²
Plocha podlahová145 m²
Plocha pozemku33.297 m²
Stav objektuVelmi dobrý
BudovaCihlová
Typ domuPřízemní
Poloha objektuSamostatný
Umístění objektuPolosamota
ZástavbaObytná
En. náročnost b.G (PENB nedodán)

Lokalita

Černokostelecká 85
Stříbrná Skalice
Máte zájem o tuto nemovitost?
Kontaktujte makléře