Prodej, Rodinné domy, 4KK s luxusním bazénem - Stříbrná Skalice

Černokostelecká 85, Stříbrná Skalice | 145 m²

ID 00152
Kontakt
9 990 000 Kč
včetně poplatků, včetně provize, včetně právního servisu

Dobrý den, v rámci ALL INCLUSIVE SERVISU vám nabízíme ke koupi opravdu exkluzivní nemovitost. Jedná se o rodinný dům 4KK, nacházející se na pozemku o velikosti 1657 m2. U domu je také luxusní bazén s kyslíkovou filtrací s pískem. Samozřejmostí u takovéhoto bazénů je ohřev vody a protiproud. Zdrojem vody domu je studna, respektive hloubkový vrt o délce 93 m, což znamená, že nemusíte mít obavy z nedostatku vody. Kromě toho byly provedeny rozsáhlé analýzy, které potvrzují její vynikající kvalitu a zařazují ji mezi kojenecké vody. Odpady jsou řešeny ekologickou čističkou odpadních vod s 5 kubíkovou přečerpávací nádrží a vsakováním. Na celém domě byl nainstalován kamerový systém se 8 kamerami, který zajišťuje nepřetržitý dohled a ochranu nemovitosti.

Stříbrná skalice, obklopená nádhernými lesy, se nachází v srdci malebného kraje. Je obklopena horskými vrcholy a údolími, která nabízejí překrásné výhledy a nekonečné možnosti pro aktivní životní styl. Pro milovníky přírody a outdoorové aktivity je tato lokalita rajským útočištěm.

Koupi této nemovitosti mohu vřele doporučit. Rád vám zodpovím případné dotazy a také Vás rád přivítám na nezávazné prohlídce. Nákup nemovitosti lze financovat hypotečním úvěrem, s jehož vyřízením a zajištěním exkluzivních podmínek vám také rád pomohu. V případě více vážných zájemců o tuto nemovitost může dojít k jednání o ceně.

Soubory ke stažení:

video YouTube
skalice v3 kratka jen dum bez pozemku
KategorieRodinné domy
LokalitaČernokostelecká 85, Stříbrná Skalice
OkresPraha-východ
Velikost4 pokoje
Plocha užitná145 m²
Plocha pozemku1.657 m²
Stav objektuVelmi dobrý
BudovaCihlová
Typ domuPřízemní
Poloha objektuSamostatný
Umístění objektuPolosamota
ZástavbaObytná
En. náročnost b.G (PENB nedodán)

Lokalita

Černokostelecká 85
Stříbrná Skalice
Máte zájem o tuto nemovitost?
Kontaktujte makléře