Moderní dům s luxusním designem v Hostivicích.

Čsl. armády, Hostivice | 424 m²

ID 00070
Kontakt
prodáno

V rámci All inclusive servisu si Vám dovolujeme nabídnout ke koupi rodinný dům se zahradou v okrese Praha – západ Hostivice. Dům, který se nachází na pozemku o velikosti 890 m2, byl zkolaudován v roce 2020, dispozičně je řešen jako 4+kk se třemi terasami, třemi šatnami a dvěma koupelnami. Užitná plocha domu včetně teras je 232 m2. Celková užitná plocha nemovitosti, včetně garáže a skladu, je 424 m2.
Hlavním vstupem v domě vejdete do zádveří, odkud navazuje oddělený prostor šatny a technické místnosti, dále do centrální chodby s přístupem do koupelny, ložnice a příjemně vzdušného obývacího pokoje propojeného s prostornou kuchyní a jídelnou, který má přímý vstup na venkovní zastřešenou terasu. Schodiště, které vede částečně kuchyňským prostorem, je prosklenou stěnou velmi citelně a vkusně propojeno interiérem a zavede vás do 2.NP do prostoru chodby. Odtud je vstup do 2 samostatných pokojů, každý s vlastní šatnou a terasou a dále samostatně přístupné koupelny se sprchovým koutem.
Celá nemovitost je vytápěna elektrickým kotlem, který zajišťuje ohřev teplé užitkové vody a zároveň poskytuje vytápění podlahovým topením. Nemovitost je chráněna kamerovým systémem. Výhodou je i centrální vysavač.
Dům, kde majitelé použili kvalitní materiály v kombinaci s moderním designem a vkusem, splňuje očekávání těch nejnáročnějších.
Pozemek o velikosti 890 m2 nabízí dostatek soukromí a prostoru pro relaxaci či posezení u grilu s přáteli. Je na něm umístěna podzemní retenční nádrž na dešťovou vodu o objemu 6,5 m3, která se využívá na zalévání zahrady. Na pozemku je samostatná garáž s místností vhodnou pro kancelář o celkové velikosti 96 m2, pod kterou se nachází stejně velký prostor, využívaný jako sklad. Před domem je možné využit další 4 parkovací stání. Vrata do zahrady i ke garáži jsou na elektrický pohon.
Hostivice je město v okrese Praha-západ ve Středočeském kraji. Ve městě působí řada společenských a zájmových organizací. Pořádají se kulturní a jiné společenské akce. Ve městě funguje základní škola, mateřská škola, gymnázium a dále malotřídní základní škola pro děti se speciálními potřebami.
V Hostivicích se nachází vlakové nádraží, kde zastavují všechny vlaky, včetně rychlíků. Trať 122 spojuje Hostivice s Prahou - Smíchovem. Hostivice jsou plně integrované v rámci systému PID. MHD se dostanete na metro Zličín za 12 min a do stanice metra Motol za 20 min. Noční linka 957- Hostivice – Praha (Sídl. Řepy) za 19 min.
Vzhledem k tomu, že lze nákup nemovitosti financovat hypotečním úvěrem, je součástí ceny konzultace s finančním poradcem a následně možnost získání hypotečního úvěru s exkluzivními podmínkami.
V případě více vážných zájemců o tuto nemovitost, může také dojít k jednání o ceně.
Dům vřele doporučujeme, zároveň preferujeme rychlé a korektní jednání. Pokud Vás nabídka zaujala, neváhejte pro bližší informace kontaktovat naši makléřku, která Vás ochotně a ráda přivítá na nezávazné prohlídce.

Soubory ke stažení:

video YouTube
PENB
KategorieRodinné domy
LokalitaČsl. armády, Hostivice
OkresPraha-západ
Náklady na bydlení6.800 Kč Měsíčně
Velikost4 pokoje
Plocha užitná424 m²
Plocha podlahová232 m²
Plocha pozemku890 m²
Plocha zahrady607 m²
Plocha nebytových prostor96 m²
Plocha dílen96 m²
Stav objektuNovostavba
BudovaCihlová
Typ domuPatrový
Poloha objektuSamostatný
Umístění objektuKlidná část obce
Rok výstavby2020
En. náročnost b.B - Velmi úsporná
Ukazatel ENB111 kWh/m2 za rok
podle vyhláškyvyhláška 78/2013 Sb

Lokalita

Čsl. armády
Hostivice
Máte zájem o tuto nemovitost?
Kontaktujte makléře