Prodej, stavební pozemek 1469 m2 na výstavbu RD - Stříbrná Skalice

Černokostelecká 85, Stříbrná Skalice | 1 469 m²

ID 00153
Kontakt
4 490 000 Kč
včetně poplatků, včetně provize, včetně právního servisu

Dobrý den, v rámci ALL INCLUSIVE SERVISU vám nabízíme ke koupi stavební pozemek v klidné části Stříbrné Skalice. Pozemek je připraven na výstavbu rodinného domu. Pozemek má velikost 1469 m2. Dle ověřených informací se stavebním úřadem, je možné na pozemku nechat vyvrtat hloubkový vrt jako zdroj vody (dle rozborů vody se jedná o vodu v kategorii kojenecké, tudíž ta nejlepší kvalita) - dle báňských map se pod pozemkem nachází jezero, nedostatek vody Vás tak trápit nebude. Odpad lze řešit ekologickou čističkou odpadních vod (kanalizace se v místě nenachází). Elektřina je samozřejmostí.

Stříbrná skalice, obklopená nádhernými lesy, se nachází v srdci malebného kraje. Je obklopena horskými vrcholy a údolími, která nabízejí překrásné výhledy a nekonečné možnosti pro aktivní životní styl. Pro milovníky přírody a outdoorové aktivity je tato lokalita rajským útočištěm.

Koupi této nemovitosti mohu vřele doporučit. Rád vám zodpovím případné dotazy a také Vás rád přivítám na nezávazné prohlídce. Nákup nemovitosti lze financovat hypotečním úvěrem, s jehož vyřízením a zajištěním exkluzivních podmínek vám také rád pomohu. V případě více vážných zájemců o tuto nemovitost může dojít k jednání o ceně.

KategoriePozemky pro bydlení
LokalitaČernokostelecká 85, Stříbrná Skalice
OkresPraha-východ
Plocha pozemku1.469 m²
Poloha objektuSamostatný
ZástavbaObytná

Lokalita

Černokostelecká 85
Stříbrná Skalice
Máte zájem o tuto nemovitost?
Kontaktujte makléře